Bir Kadın Bir Erkek Dizisi 8. Bölüm İzle

Bir Kadın Bir Erkek Dizisi 8. Bölüm İzle

Bir Kadın Bir Erkek dizisi 8. Bölüm, kar kahvaltısı manzarasıyla karşımıza çıkıyor. Bu manzaranın mimarı olan Zeynep, romantik ve huzurlu bir kahvaltı adına Ozan’la birlikte kar kahvaltısı yapıyor. Bu durumdan son derece memnun olan ikili, kahvaltı sırasında ufak da olsa bir gerilim yaşasa da, yine kendi usulleri ile sorunu çözüyor. Aynı günün akşamında yatağa giren çift, uyumaya dalıyorlar ve Ozan’ın garip rüyaları, Ozan’ın geceleri uyuyamamasına neden oluyor. Birbirinden farklı rüyalar gören Ozan, bu rüyalarda bazen çok mutlu oluyor bazen ise adeta kabus görürcesine korkarak uyanabiliyor. Zeynep ise her seferinde ona destek çıkarak yanında oluyor.

Bir Kadın Bir Erkek Dizisi 8. Bölüm İzle

Bir Kadın Bir Erkek Dizisi 8. Bölüm İzle

1 Kadın 1 Erkek 10 numara formasıyla Fenerbahçe’nin yıldız futbolcusu olan Alex’i de konu alıyor. Ozan’ın rüyalarında Alex, Fenerbahçe’den ayrılırken, Ozan uykusundan Alex ismini haykırarak bağırıyor. Sonrasında ise kabuslar serisinde kaynanası, para durumları ve daha birçok konuyla ilgili kötü anlar yaşarken, her zaman için uykularından bağırarak uyanıyor. Bu bölümde rüyaların, günlük olayların ve ikili arasında geçen sıradan maceraların dışında, çiftin yazılmış oldukları yemek kursu da son derece öne çıkıyor. Yemek kursuna giderek, daha sosyal olmak isteyen ve daha farklı çevreler ile tanışmak isteyen bu ikili, yine burada da kendi benliklerini konuşturarak, insanlarla iletişim halinde oluyor ve kursu kendilerine göre güzel bir şekilde elden geçiriyorlar.

Hamaratlığını kanıtlamak isteyen Ozan, Arjantin usulü bol acılı bir yemek yapmak için kolları sıvıyor. Ancak bu yemek, bolca acı gerektirdiği için, Ozan acı konusunda affetmeden yemeğe acı katıyor. Gereğinden fazla acı olan bu yemek, hem kurs hocasının hem de kursiyerlerin acıdan kıpkırmızı olmalarına neden oluyor. Ozan ise bu yemeği kaşıklayarak yiyerek, acıdan herhangi bir şekilde etkilenmiyor. Bugünün hemen akşamında ise Zeynep, annesiyle son derece uzun soluklu bir telefon görüşmesi gerçekleştiriyor. Bu görüşmeye haliyle sinirlenen Ozan, annesinin cinsel hayatlarına etki ettiğini belirtiyor. İkili arasında kısa süreli bir gerginlik yaşansa da, gecenin sonunda iki çiftte mutlu uyuyor. Bakalım Bir Kadın Bir Erkek 9 bölüm, izleyenlerini ne gibi maceralara götürecek?

Cevapla