Bir Kadın Bir Erkek Dizisi 7. Bölüm İzle

Bir Kadın Bir Erkek Dizisi 7. Bölüm İzle

Bir Kadın Bir Erkek Dizisi 7. Bölüm, çiftimizin çok farklı maceralarına sahne olmaktadır. Çiftimiz öncelikle bir markete giderek, boş reyonları görünce büyük bir şaşkınlığa uğramaktadır. Ancak bu şaşkınlığı bir an önce üzerlerinden atıp, reyonların neden boş olduğunu anlamaya çalışmaktadırlar. Sonrasında ise Zeynep, marketlerde yapılan halk günlerine mi denk geldiklerini sorgulamaktadır. Tam da bu esnada market görevlisi çiftimizin yanından geçmektedir ve haliyle çiftimiz de market görevlisine reyonların neden boş olduğunu sormaktadırlar. Kıtlığın geldiğini söyleyen market görevlisi, üstüne bir de Mayaların takvimine göre kıyamet gününün yaklaştığını ve sonrasında ise reyonların boşaldığını söyler.

Bir Kadın Bir Erkek Dizisi 7. Bölüm İzle

Bir Kadın Bir Erkek Dizisi 7. Bölüm İzle

1Kadın 1 Erkek 8. Bölümünde, reyonların boşlamasının ardından çiftimiz de hemen arda kalan birkaç erzağı depolamak istemekte ve reyonlarda önemli erzakları aramaktadırlar. Bu arada çok farklı düşüncelere kapılan Ozan, prezervatif reyonundan kutularca prezervatif almaktadır. Zeynep ise bu duruma hiçbir şekilde şaşırmayarak, Ozan’a gereken cevabı vererek, raflarda işlerine yarayabilecek olan ürünleri aramaya koyulmuştur. Sonrasında ise alışverişlerini tamamen sona erdiren çiftlerimiz nihayetinde evlerine dönmüşlerdir. Ozan, Maya takvimine göre dünyanın kaç günü kaldığını hesaplamaktadır. Hesaplama sonucunda ise 700 günü olduğunu ve acele etmeleri gerektiğini söylemektedir. Ancak acele edilecek konu ise yine Ozan’ın düşünce tarzı nedeniyle cinselliktir. İkili, son derece heyecanlı anlar yaşarken, Maya takvimine göre son zamanlarını iyi bir şekilde geçirmek istemektedirler.

Çiftimizin kapısı, komşuları tarafından çalınmaktadır. Zeynep ve Ozan’ın komşusu ise çocuğuyla birlikte çiftimizin yanına gelerek, çocuğunun çok başarısız olduğunu ve bu konuda her türlü desteği almalarına rağmen sonuç alamadıklarını ifade etmektedir. Ayrıca çocuğun, Ozan’ı örnek aldığını ve sürekli olarak evde Ozan’ı anlattığını söyleyen komşu, Ozan’a, çocuğunu çalıştırması konusunda ricada bulunmaktadır. Ozan’da bu teklifi geri çevirmeyerek, kendi usulleri ile çocuğu hem hayata hem de eğitim hayatına hazırlamak istemektedir. Eve farklı bir hava katan komşu çocuğu Ercan ise okuldaki sevgili durumlarını ve diğer durumları anlatarak, hem Zeynep’ten hem de Ozan’dan bu konuda taktikler almaktadır. Bir kadın Bir Erkek 1. Sezon 8. bölüm ile yine izleyenlerini güldürmektedir.

Cevapla