Bir Kadın Bir Erkek Dizisi 5. Bölüm İzle

Bir Kadın Bir Erkek Dizisi 5. Bölüm İzle

Bir Kadın Bir Erkek Dizisi 5. Bölüm, Ozan ve Zeynep’in günlük hayata dair yaşamış oldukları komik olaylarla devam ediyor. Zeynep yine karakterinden ödün vermeden ilişkisine devam ederken, Ozan’da yine Zeynep gibi karakterini tam olarak hem Zenyep’e hem de ilişkisine tam olarak yansıtıyor. Bu durum tarafların birbirlerini fazlasıyla kabullenmiş olmalarından dolayı herhangi bir problem yansıtmazken, ikilinin başından geçen olaylar ise birbirleriyle olan uyumlarını ve birbirlerine olan sevgilerini bir kez daha gözler önüne seriyor.

Bir Kadın Bir Erkek Dizisi 5. Bölüm

Bir Kadın Bir Erkek Dizisi 5. Bölüm İzle

Bir Kadın Bir Erkek Dizisi 5. Bölümü 14 Ocak 2012 tarihinde sevenlerinin karşısına çıkarken, bu bölümde ikili bir spor salonu vakasıyla karşımıza çıkıyor. Bu spor salonu vakasının Zeynep için olumlu, Ozan içinse son derece olumsuz gerçekleştiğini söylemek mümkün. Bunun nedeni ise Zeynep’in spor salonundaki hocaya karşıya ilgisi. Zeynep, Ozan’la birlikte spor salonuna giderken, Ozan her zamanki gibi önce biraz mızmızlansa da bu konu hakkında, Zeynep’e uyarak spor salonuna birlikte gidiyorlar. Ancak spor salonunda Ozan’ı bekleyen büyük bir tehlike vardır ve bu tehlike de, üçgen vücutlu, kaslı ve son derece fit bir spor hocasıdır. Zeynep ve Ozan ikilisiyle ilgilenen bu hoca, bir zaman sonra vücut yapısından ötürü Zeynep’in son derece etkilenmesine neden olur. Resmen spor hocasına karşı ufak bir aşk yaşayan Zeynep, Ozan’ın kıskançlık krizlerine girmesine neden olur. Ozan adeta bir sinir küpüne dönmüşken, Zeynep’in ise durumundan fazlasıyla memnun olduğu görülmektedir. Bununla birlikte bu bölümün ikinci bomba vakası; Ozan’ın kırılan bileğidir. Bileği kırılan Ozan, Zeynep’le birlikte soluğu hastanede alır.

İlk müdahale ve tedavi derken, Ozan’la ilgilenen hemşire, Ozan’ın adeta libidosuna hükmeder. Direkt olarak aklına hemşire fantezileri getiren Ozan, burada da cinsel duygularını öne çıkarmaktadır. Bileğinin kırılması nedeniyle tamamen Zeynep’e muhtaç kalan ve bu durumu biraz da abartan Ozan, Zeynep’te tam olarak beklediği ilgiyi göremez. Hal böyle olunca intikam alması kaçınılmaz olur. 1 Erkek 1 Kadın 6. Bölümüyle izleyenleri çok daha farklı bir maceranın içine çekecektir.

Cevapla