Bir Kadın Bir Erkek dizisi 4. Bölüm izle

Bir Kadın Bir Erkek dizisi 4. Bölüm izle

Bir Kadın Bir Erkek Dizisi 4.Bölüm izle, yeni bölümüyle oldukça ilginç anlara sahne oluyor. Dizinin ilk bölümünde Ozan ve Zeynep ikilisi, kesilen su nedeniyle çok büyük bir skandalın eşiğinde kalıyor. Çünkü suları yanlış kesiliyor ve bunu fark eden görevli ise suyu açmak yerine, olayı iyice yokuşa sürerek suyun açılmayacağı yönünde ısrarlarını sürdürüyor. Bununla birlikte Ozan ve Zeynep ikilisi konu nedeniyle fazlasıyla gerilirken, Ozan öncelikle güzel bir şekilde karşısındaki görevliye durumu anlatıp çözmeye çalışsa da, olay daha farklı noktalara gelerek, Zeynep’in de iyiden iyiye çileden çıkması, en son görevlinin koşarak uzaklaşmasına neden oluyor.

Bir Kadın Bir Erkek Dizisi 4.Bölüm izle

Bir Kadın Bir Erkek Dizisi 4. Bölüm İzle

İkili akşam bütün programlarına ve işlerine rağmen susuz kalırken, gün içerisinde susuz ne yapacakları tam olarak bir merak konusu. Suyun açılması için su idaresini arayan Zeynep ve Ozan, konuşup derdini anlatmaya çalışırken, herhangi bir şekilde yardımcı olunmamasından ötürü Zeynep bir kez daha sinirlerine hakim olamıyor ve telefondaki kişiye hakaretler savuruyor. Bunun ardından telefonu kapatan Zeynep, soluğu su idaresinde alıyor. Zeynep buradaki yetkiliye derdini anlatmaya çalışıyorken, karşısındaki görevli tekrardan onlara yardımcı olmayacağını belirtiyor ve Zeynep yine sinirlenerek o ofisten ayrılıyor. Sonrasında ise olayı sonuca olaştırıp, nihayetinde sularının açılacağını öğreniyorlar. Ancak ikili bir şok daha yaşıyor ve kapıya iki polis geliyor. 1 Kadın 1 Erkek su kesintisi olayı daha farklı boyutlara taşınırken, kapıya gelen polisler Zeynep hakkında şikayet olduğunu belirtiyor.

Şikayet nedeniyle karakola götürülmek istenen Zeynep, karşısındaki kişinin şikayeti almasından ötürü bu davadan kurtulduğunu sansa da, olayın kamu davasına döndüğünü söyleyen polisler, yine de Zeynep’i karakola götürüyor. Karakoldaki işlemlerinin ardından eve dönen Zeynep, su kesintisi nedeniyle başından geçenleri unutmakta zorlanıyor. Bununla birlikte bu  durum Ozan’ı da etkileyerek gece rüyalarına girmesine neden oluyor. 1 Kadın 1 Erkek dizisi yine komik anlara sahne olurken, Zeynep ve Ozan ikilisi başından geçen trajikomik olayları tepkileriyle daha fantastik bir hale getiriyor. 1 Kadın 1 Erkek 5. bölüm ile izleyenlerinin karşısına çok daha komik bir şekilde çıkacak gibi görünüyor.

Cevapla