Bir Kadın Bir Erkek Dizisi 3. Bölüm İzle

Bir Kadın Bir Erkek Dizisi 3. Bölüm İzle

Zeynep ve Ozan gibi iki komik karakterin günlük yaşamlarını konu alan Bir Kadın Bir Erkek Dizisi 3. Bölüm, yine o dönemin trend konularına değiniyor ve Zeynep’le Ozan’ın tartışmalarına sahne oluyor. Zeynep, Ozan’ın sosyal medyadan etkilenip de fotoğraf çekmesine büyük tepki gösterirken, Ozan’ın ise bu konularda Zeynep’in tepkilerine şaşırdığı görülüyor. Bununla birlikte henüz yeni yeni Twitter ile tanışan Zeynep, Ozan’la birlikte Twitter’a göz atarken, Ozan’ın Twitter’ında gördüğü kadınlara da laf söylemeden duramıyor. Ozan ise bu konu karşısında sakinliğini korurken, her zamanki gibi yine bir yolunu bulup, Zeynep’in bu aksi hallerini kendi lehine çevirmeyi başarıyor.

Bir Kadın Bir Erkek Dizisi 3. Bölüm İzle

Bu olayın ardında Twitter açma kararı alan Zeynep, Ozan’dan da biraz yardım alarak yeni bir Twitter hesabı açıyor. Twitter olayına karşı son derece açık olan ve oldukça hevesli görünen Zeynep, son derece komik anlara neden oluyor. Twitter ile yeni tanışması ve Twitter’daki dünyayı daha yeni yeni tanımlaması, haliyle Zeynep’in çeşitli ufak tefek şaşkınlıklarına sebep oluyor. Bu şaşkınlıklar ikili arasında kısa ve hafif gerilim tadında diyaloglara neden olurken, hem Ozan’ın hem de Zeynep’in tepkileri, bu konuda iki tarafında ekran başındaki izleyicileri güldürmesine neden oluyor. Bunların dışında Bir Kadın Bir Erkek yeni bölüm ile daha farklı konulara temas ederken, izleyenlerin de diziye daha da çok ısınmalarına neden oluyor diyebiliriz.

Twitter olayını fazlasıyla abartan Zeynep, olayı çok farklı boyutlara getirirken, 10 takipçisi ile oldukça iç içe ve onlara karşı bir sorumluluk hissiyatı içerisinde diyebiliriz. Bu duruma şahit olan Ozan, Zeynep’in genel karakteristik özelliklerini tanımasından ötürü pek şaşkın değilken, Zeynep artık olayı çok çok daha farklı boyutlara getirerek, Zeynep, Ozan ve Twitter üçlüsü arasında bir ilişkinin yaşanmasına sebep oluyor. Tehlikenin farkında olan Ozan ise bu konunun iyiden iyiye sarpa saracağını düşünürken, Zeynep’i olabildiğince Twitter’dan uzak tutmaya ve Twitter’ın tam olarak geleneğini Zeynep’e aktarma peşinde. Bir Kadın Bir Erkek 4. Bölüm izle seçeneğiyle ilerleyen bölümlerde çok komik anlara sahne olacak gibi görünüyor.

Cevapla