Bir Kadın Bir Erkek Dizisi 2.Bölüm İzle

Bir Kadın Bir Erkek Dizisi 2.Bölüm İzle

Bir Kadın Bir Erkek dizisi 2.bölüm, Zeynep ve Ozan’ın maceralarını kaldıkları yerden anlatmaya devam ediyor. Zeynep ve Ozan, birlikteliklerini büyük bir aşkla sürdürürken, Ozan’ın umursamaz ve romantikliğe karşı olan tavırları, zaman zaman Zeyneb’i çileden çıkartabiliyor. Zeynep, her ne kadar Ozan’ın bu tavırlarından şikayetçi olsa da, bu durumlara alışmış ve Ozan’ı hayallerindeki erkek yapabilmek adına büyük bir çaba gösteriyor. Ozan ise tamamıyla bu duruma yaklaşmayıp, kendi benliğini bozmadan Zeynep’le birlikteliğini sürdürüyor. Zeynep, evlilik hayallerini sürekli olarak dile getirse de, Ozan bir yolunu bulup bu konu içerisinde sıyrılmayı başarıyor.

Bir Kadın Bir Erkek Dizisi 2.Bölüm İzle

Bir Kadın Bir Erkek dizisi oyuncuları bakımından da son derece büyük dikkat çekiyor. Zeynep ve Ozan karakterlerinin, Emre Karayel ve Demet Evgar ile tam olarak uyumlu olması, izleyenlerin sanki bu çiftin bir an gerçek olup olmadığını sorgulamasına neden oluyor. İlişki içerisinde sürekli sorunların olduğu görülse de, bu ilki zıt karakter, bir yolunu bulup bu sorunların içinden çıkmayı başarabiliyor. Ozan her ne kadar evliliğe yanaşmasa da, Zeynep’e karşı büyük bir aşk duyuyor ve bu aşkını genel olarak cinsellikle ifade etmeye çalışıyor. Ozan’ın bu tavırlarından şikayetçi olan Zeynep, ne kadar şikayetçi olursa olsun, Ozan’ı bu haliyle kabullenmiş ve kusurlarıyla Ozan’ı sevmiş durumda.

Bir Kadın Bir Erkek Dizisi 2. Bölüm İzle

Her geçen gün farklı bir sorun ve farklı mesajla ekran karşısına çıkan bu ikili, yeri geldiğinde birbirleriyle kavga etseler de, sorunlarını birlikte halletmeye ve yeri geldiğinde ise şakalarla birbirlerini eğlendirmeye çalışıyorlar. Ayrıca Zeynep, sosyal medya, dergiler, gazeteler ve internet üzerinden görmüş olduğu birtakım evlilikle ilgili güzel durumları kendi ilişkisinde ve yaşantısında uygulamaya çalışsa da, genel anlamda başarısız olduğunu söyleyebilmek mümkün oluyor. Ozan, hem ilişkisini hem de iş hayatını genel olarak birbirine karıştırsa da, Zeynep’in işiyle ilgili Ozan’a herhangi bir baskı uyguladığı görülmüyor ve bu konuda daima anlayış gösterdiği görülüyor. Bir Kadın Bir Erkek 1. sezon 1. bölüm de dahil olmak üzere, 2. Bölümüyle birlikte yine izleyenlerini bayağı eğlendirecek gibi görünüyor.

Cevapla