Bir Kadın Bir Erkek Dizisi 15. Bölüm İzle

Bir Kadın Bir Erkek Dizisi 15. Bölüm İzle

Bir Kadın Bir Erkek Dizisi 15. bölüm, Ozan ve Zeynep’in koltukta televizyon izlemesiyle başlıyor. Zeynep’in telefonu çalar ve arayan annesidir. Ozan, telefondakinin kayın validesi olduğunu öğrenince gerilir ve paniğe kapılır. Zeynep telefonda ne derse desin Ozan “hayır” demeye başlar, fakat konuşmanın gidişatı bambaşka bir hal alınca genç adam meraklanır. Çünkü kayın validesi Zeynep’ten kırmızı elbisesini giymesini istemektedir. Zeynep telefonu kapatınca her şey anlaşılır. Zeynep, kendini istemeye geleceklerini söyler. Bunu duyan Ozan şoka girer ve çok kızar. Fakat Zeynep, şaka yaptığını, kendisini değil komşularının kızını istemeye geleceklerini söyleyince Ozan rahat bir nefes alır.

Bir Kadın Bir Erkek Dizisi 15. Bölüm İzle

Bir Kadın Bir Erkek Dizisi 15. Bölüm

Zeynep’in yaptığı şakanın altında kalmak istemeyen Ozan, Zeynep duş alırken saç kurutma makinesinin içine pudra şekeri koyar. Banyodan çıkan Zeynep saçlarını kurutmak ister ve makineyi açar. Düğmeye bastığı anda yüzüne pudra şekerleri gelir ve yüzü bembeyaz olur. Hem kızan hem de gülen Zeynep, bunun acısını çıkaracağını söyler.

Ozan mutfağa geçer ve ekmek arası bir şeyler yemek için ekmeği ikiye böler. Tam buzdolabından bir şeyler alacakken Zeynep’le karşılaşır. Zeynep, üşenmeden buzdolabını boşaltmış ve içine girmiştir.

Zeynep’in de Ozan’ın da şakaları bitmek bilmez. Zeynep, salonda uyuyan Ozan’ın ellerine tıraş köpüğü sürer ve eline aldığı bir kıl ile Ozan’ın burnuna dokunur. Kaşınan Ozan’ın ellerini suratına değdireceğini sanır fakat Ozan uyanmıştır ve numara yapmaktadır. Bir anda ellerini Zeynep’in yüzüne sürünce tüm tıraş köpüğü Zeynep’in yüzüne bulaşır.

Bir başka şaka da Zeynep’in eve bıraktığı bir not ile ilgilidir. Zeynep mutfak masasının üstüne kocaman bir tencere onun da üzerine “annemlere gidiyorum, tencerede yemek var” yazan bir not bırakır. Tencerenin içinde tavuklu pilav olduğunu düşünen ve bin bir hayalle tencerenin kapağını açan Ozan, gördüğü karşısında şok olur. Çünkü tencerenin içinden Zeynep’in kanlı kafası çıkar. Kapağın açılması ile birlikte bir anda acayip sesler çıkararak Ozan’ı korkutan Zeynep, bu şakasıyla işin dozunu abartmıştır. Ozan o kadar korkmuştur ki bir anlık kasılır. Bu olaydan sonra ikili bir daha şaka yapmayacaklarına söz verirler.

Cevapla