Bir Kadın Bir Erkek Dizisi 14. Bölüm İzle

Bir Kadın Bir Erkek Dizisi 14. Bölüm İzle

Bir Kadın Bir Erkek Dizisi 14. bölüm, Zeynep ile Ozan’ın Sevgililer Günü’nde yaptıkları planların çatışması ile başlıyor. Fenerbahçe’nin Samandıra tesislerine gitmeyi planlayan Ozan’ın aksine, Zeynep Sevgililer Günü’nü Ozan ile birlikte kutlamanın planlarını yapar.

Bir Kadın Bir Erkek Dizisi 14. Bölüm İzle

Bir güle 20 lira vermek istemeyen Ozan, bunun yerine Zeynep’in adına fidan dikmeye karar verir. Zeynep ise buna çok sevinir. Ozan’ın niyetinin farklı olduğunu fark etmeyen Zeynep, Ozan’ın sırf daha ucuz olduğu için fidan dikme işine girdiğini bilmez.

Bir Kadın Bir Erkek Dizisi 14. Bölüm İzle

Zeynep, 14 Şubat’ı kutlamak yerine başkalarına yardım etmek ister. Birlikte evde oturup romantik bir akşam yemeği yemek isteyen Zeynep, Ozan’ın karşı çıkmasıyla şaşırır. Ozan bu günü dışarıda bir yerlerde kutlamak istemektedir.

Hediye almak istemediğini, Sevgililer Günü’nün kapitalist düzenin bir uydurması olduğunu söyleyen Zeynep, Ozan’ın ona “hayatımdaki en değerli şey” olarak gösterdiği bir hediye ile şaşırır. Hediye paketinden bir ayna çıkar. Zeynep aynaya baktığında kendisini görür. “Aynaya baktığında gördüğün şey, benim için en değerli şeydir” der. Zeynep, böyle bir hareket beklemediği için hemen bunu Twetter hesabından paylaşmak ister. Fakat bilgisayarı eline aldığında gördüğü şeyler karşısında şok olur. Ozan, internetten “en ucuz hediye” diye aratmıştır ve karşısına ayna çıkmıştır. Aynayı ayakkabı kutusunun içine koyarak süslü cümlelerle Zeynep’e veren Ozan, yaptığı bu davranışın fark edilmesiyle ne yapacağını şaşırır.

İkili kavga ederken bir anda kapı çalınır ve çocuklar görünür. Çocuklar çiftin Sevgililer Günü’nü kutlamak ister ve Ozan’ın da Zeynep’in de elini öpmek isterler. Çifte, kapı kapı dolaşıp para istemezlerse babalarının onları döveceğini söyleyen çocuklar, parayı aldıktan sonra Ozan ve Zeynep ile dalga geçerler. Üç tane küçük çocuğun kendilerini kandırmalarına içerlenen ikili, kapıyı kapatıp içeri girerler.

Kapı bir kez daha çalınır ve bu sefer içeriye Ercan gelir. Ercan, Ozan ve Zeynep’ten sevgilisi için hediye fikri ister. İkili küçük çocuğa yardım etmek için ona para verir. Fakat muhabbet ilerledikçe Ercan’ın bir değil, iki değil tam 3 sevgilisi olduğu açığa çıkar. Ozan ve Zeynep bunu duyunca çok şaşırır ve Ercan’a bunun son derece yanlış olduğunu açıklamak isterler.

Cevapla