Bir Kadın Bir Erkek Dizisi 13. Bölüm İzle

Bir Kadın Bir Erkek Dizisi 13. Bölüm İzle

Bir Kadın Bir Erkek Dizisi 13. bölüm, akşam yemeklerini yiyen Zeynep ve Ozan’ın tatlı atışmaları ile başlıyor. Zeynep öğlen Twitter’dan Ozan’a çok özel bir mesaj atar, fakat sadece Ozan’a değil herkese göndermiştir. Her yere çekilebilecek bir mesaj olduğu için durumu kıvırmak için ikili uğraşır durur.

Yemekten sonra birlikte oturan çift, ellerine tabletlerini alır. Ozan, Zeynep’e neden Twitter’da bu kadar takipçisi olduğunu sorar. Zeynep de bu soruyu sosyal medyada paylaşır. Gelen cevaplar ilginçtir. Bir takipçi Zeynep’i çok güzel olduğu için takip ettiğini söylerken bir başkası Zeynep’i çok sempatik bulduğunu yazar. Bu mesajları okuyan Ozan, Zeynep’i çok kıskanır ve küplere biner.

Bir Kadın Bir Erkek Dizisi 13. Bölüm İzle

Eda ve Burak’ı evlerine kahve içmeye davet eden çift, arkadaşlarıyla güzel bir sohbete başlarlar. Eda, Zeynep’i sorularıyla sıkıştırmaya başlar. Zeynep’in Twitter’da yazdığı “en iyi arkadaşlarımız bir çift sonradan görme” mesajı ortalığı karıştırır. Eda ve Burak bu mesaj yüzünden Zeynep’e çok kızmışlardır. Durumu kurtarmaya çalışan Zeynep, şekilden şekle girer. Fakat durumu kurtaracakları yerde daha da batıran ikili, Eda ve Ozan’ın hızla evden çıkmasına neden olurlar.

Bir Kadın Bir Erkek 13. Bölüm

Senaryo kursuna katılmak isteyen Zeynep, Ozan’a bu konuda ısrar eder. Yeteneğin tek başına yeterli olmadığını, üstüne ekstra para vermek gerektiğini söyleyen Ozan, Zeynep’in hevesini kırmak ister fakat başarılı olamaz. Bunun üzerine Zeynep, senaristlerin kazandığı parayı Ozan’a söyleyince, Ozan’ın fikri değişir ve birlikte kursun yolunu tutarlar.

Kursa giden ikili, hocalarını bir türlü rahat bırakmazlar. Sordukları sorularla hem kurs hocasını hem de kurstaki arkadaşlarını rahatsız eden çift, bu işe hem hevesli hem de inançsız yaklaşmaktadırlar.

Senaryo yazma işine kendini fazla kaptıran Zeynep, kursta anlattıkları yetmezmiş gibi bir de evde yazmaya başlar. Sürekli kafasında bir şeyler kuran Zeynep, en sonunda sanatını ilerletebilmek için taşınmaları gerektiğine karar verir. Bodrum’a yerleşmeyi düşünen çift, bunun için hazırlık yapmaya başlar. Ozan’ın bir gün eve muhteşem bir haberle gelmesiyle taşınma planlarını biraz ertelerler. Kısa film yarışması için planlar kurmaya başlayan çift yarışmayı kazanmak için ellerinden geleni yapacaklardır.

Cevapla