Bir Kadın Bir Erkek Dizisi 12. Bölüm İzle

Bir Kadın Bir Erkek Dizisi 12. Bölüm İzle

Bir Kadın Bir Erkek dizisi 12. bölüm, Zeynep’in Twitter’a girmesi ve Ozan’ın bu durumdan şüphelenmesi ile başlıyor. Ozan, Zeynep’in kendisini sosyal medyada kötülediğini düşünerek büyük bir kuruntu yapar, fakat Zeynep böyle bir şeyin mümkün olmadığını söyler. Aralarında hafif bir sürtüşme geçse de kısa sürede normal hallerine dönerler.

Bir Kadın Bir Erkek Dizisi 12. Bölüm İzle

Zeynep’in attığı tweet’ler çok beğenilir ve binlerce takipçiye ulaşır. Reklam veren firmalardan biri Zeynep’i bulur ve firmasının reklamını Twitter hesabında paylaşması için Zeynep’e teklif yapar.

Bir Kadın Bir Erkek dizisi 12. bölüm

Zeynep ile Ozan arasındaki başka bir tartışma da temizlik yüzünden çıkar. Evin işine yetişemediğini eve bir yardımcı almak istediğini söyleyen Zeynep’e Ozan çok kızar. Her gün temizlikçiye 120 lira vermek istemeyen Ozan,  tüm evin işini kendisinin yapacağını söyler. Lafının arkasında durur ve başlar yerleri silmeye. Tüm evi aynı suyla sildiği için söylenen Zeynep, Ozan’ın yaptığı hiçbir şeyi beğenmez. Beli tutulan Ozan pes eder ve temizlikçi kadın almaya ikna olur.

Temizlik yapmak için ajansın gönderdiği kişiler eve sırayla gelir. İlk gelen Estonyalı, uzun boylu, oldukça güzel bir kızdır. 12’de iş başı yapacağını, 5’te ayrılacağını söyleyen kadını Zeynep hiç sevmez. Ozan’sa bu duruma bayılır. Görüşme sonrasında Estonyalı kadın ile çalışamayacaklarını anlayan çift, kadını sonra arayacaklarını söyleyerek yolcu ederler.

Aynı gün başka kişiler de görüşmeye gelir. Bunlardan biri gittiği her evde felaketlere yol açan bir kadındır. Bir diğeri ise kocası hapiste olan hırsız olma potansiyeli yüksek olan bir kadındır. Son gelen kadın ise, Ozan ve Zeynep’in oturdukları sitedeki görevli Ali Bey’in karısıdır. Kadın çok konuşkandır ve Zeynep buna bayılır. Tüm sitedeki dedikoduları anlatan kadınla çalışmak isterler.

Zeynep lise arkadaşının verdiği bir partiye davetlidir. Ozan’ın da partiye gelmesini ister. Arkadaşının çok şeker olduğunu söylerken onun kötü özelliklerini de saymadan edemez. Başka bir arkadaşıyla karşılaşıp tüm gece boyunca parti sahibi arkadaşını çekiştirir. Gecenin sonunda ev sahibesi Dubaili bir iş adamı ile birlikte olduğunu açıklayınca Zeynep şok olur. Beğenmediği arkadaşının zengin bir sevgili bulması onu çok şaşırtır.

Cevapla