Bir Kadın Bir Erkek Dizisi 11. Bölüm İzle

Bir Kadın Bir Erkek Dizisi 11. Bölüm İzle

Bir Kadın Bir Erkek dizisi 11. bölüm Zeynep’in Ozan’a aldığı dans kıyafetlerini göstermesi ile başlar. Dans yarışmasına katılmak için hazırlık yapan Ozan ve Zeynep, yarışma öncesinde arkadaşlarıyla karşılaşır. Yarışmada kazanana ödül verileceğini zanneden Ozan, ödülün yaşlılar yurduna kütüphane yaptırmak için kullanılacağını öğrenince şaşırır. Yarışmanın dans maratonu yani en uzun süre ayakta kalma mücadelesi olduğunu öğrenince ise tam bir şok geçirir. Zeynep, giydiği topuklu ayakkabılar yüzünden Ozan’sa daracık pantolonu nedeniyle dans ederken çok zorlanırlar ve birinci olamazlar.

Bir Kadın Bir Erkek Dizisi 11. Bölüm İzle

Bir Kadın Bir Erkek Dizisi 11. Bölüm İzle

Ozan çiğköfte yoğururken Zeynep onu sürekli çağırır ve sokakta gördüklerini söyler. Zeynep’in söylediklerini çok önemsiz bulan Ozan sinirlenir. Zeynep’in son çağırışına artık dayanamayan ve çıldıran Ozan, bu sefer Zeynep’in yanına gitmez. Fakat Zeynep çok ısrarcıdır ve mutlaka Ozan’ın gelmesini ister. Ozan, işini bırakıp geldiğinde balkonda bir papağan görür. Onu hemen bir kafese koyarlar ve eğitmek isterler. Ozan’ın papağana ilk öğretmek istediği şey “I love you Alex”tir. Fakat papağan Ozan’ı ne kadar dinlerse dinlesin Ozan’ın istediklerini söylemez. Tam tersine, “Aslan Cimbom”, “I love you Fatih Terim” der. Bu lafları duyan Ozan küplere biner.

Buldukları papağanı konuşturmaya çalışan çift, papağanın sahiplerini bulmaya çalışır. Papağana “Kısmet” adını veren ikili, hayvana belgesel izlettirirler. Belgeselde papağanın insan yaşantısına olan zararlarından bahsedilmesi üzerine papağana karşı anlayışsız olmaya başlarlar. Hayvanın etrafı çok kirletmesi, sürekli “neden” demesi sinirlerini bozar. Tüm bunlara karşın Kısmet’e o kadar alışırlar ki, bir gün Kısmet’in sahibesi gelir ve kuşu almak ister. Kuşun isminin Alexander olduğunu söyleyen kadın, Kısmet ismini duyduğunda şaşırır ve papağanı alır gider.

Ozan ve Zeynep bir başka sahnede psikologa giderler. Psikologun tüm sorularını kağıttan cevaplayan Ozan, adamın sinirlerini bozar. Zamana göre para ödediğini zanneden Ozan, olayın farklı olduğunu öğrenince minik bir şaşkınlık geçirir. Psikolog, bir süre sonra Ozan’ı uyutur ve çocukluğuna döndürmek ister. Hipnoz halindeyken psikolog Ozan’a ilk aşkını sorar. Ozan, 13 yaşındayken Derya isminde bir kıza aşık olduğunu itiraf eder, fakat Zeynep bunu duyunca çok sinirlenir ve tüm terapi seansının iptal olmasına neden olur.

 

Cevapla