Bir Kadın Bir Erkek Dizisi 10. Bölüm İzle

Bir Kadın Bir Erkek Dizisi 10. Bölüm İzle

Emre Karayel ve Demet Evgar’ın başrolleri paylaştığı Bir Kadın Bir Erkek Dizisi 10. bölüm, hastanede check up sahnesiyle başlıyor. Check up için öncelikle idrar tahlili vermeye giden çift, Ozan’ın mızmızlanmaları ile biraz oyalanıyor. Sonrasında kan vermeye gidiyorlar fakat Zeynep, iğneden korktuğu için bir türlü kanını veremiyor. Ozan, ne kadar cesur olduğunu kanıtlamak için Zeynep’ten önce kan aldırmak ister fakat kanı gördüğü anda bayılır.

Bir Kadın Bir Erkek Dizisi 10. bölüm

Bir Kadın Bir Erkek Dizisi 10. Bölüm İzle

İkili, uzun uğraşlar sonucunda kan aldırmayı başarılar ve doktorun karşısına çıkarlar. Doktor, Zeynep’e şeker yüklemesi yapması gerektiğini söyler, çünkü diyabet tehlikesi vardır. Bunun araştırılabilmesi için Zeynep’in 15 dakikada bir şekerli su içmesi gerekmektedir. Zeynep ilk bardakları kolayca içse de sonlarda zorlanmaya ve ilginç ruh halleri sergilemeye başlar.

Ozan’ın EKG’si çekileceği sırada yine komik anlar yaşanır. İkili öpüşürken bir anda cihazdan acayip sesler gelir. Panikleyen çiftin imdadına hemşire yetişir. Cihazın kablosunun fişi çıktığı için garip sesler çıkardığı anlaşılınca Ozan ve Zeynep birbirlerine bakarak gülüşürler.

Tüm testleri yaptıktan sonra sıra sonuçları doktora göstermeye gelir. İkili doktorun odasına gider ve doktoru beklemeye koyulurlar. Kısa bir süre sonra gelen doktora sonuçlarını ilk gösteren Zeynep’tir. Sonuçları gayet iyi çıkan fakat doktorun kullandığı tıbbi terimler nedeniyle kendini ölümcül bir hastalığın pençesinde sanan Zeynep ortalığı ayağa kaldırır. Bir anda saçını başını yolmaya başlayan Zeynep’i doktor ve Ozan zor sakinleştirirler. Gayet sağlıklı olan Zeynep, öfkesini dizginleyemez ve doktorun odasından sinirli bir şekilde çıkar. Ozan da sonuçlarını göstermek ister fakat Zeynep’in öfkesi dinmediği için o da onunla birlikte çıkmak zorunda kalır.

İkili hastanedeki testlerin ardından psikologa gider. Burada çiftlere sorunlarının ne olduğunu soran doktor, ikilinin birbirlerini hiç dinlemediğini fark eder. Bunun üzerine çifte “konuşma taşı” kullanmalarını önerir ve bu tekniği nasıl kullanacaklarını onlara gösterir. Fakat Ozan ve Zeynep, taşı almalarına rağmen yine tartışmaya başlar. Bu sefer de taşın kimde kalacağına dair sorun yaşarlar. Doktorla da kavga etmeye başlayan çift son derece komik sahneler yaşar.

Cevapla