Bir Kadın Bir Erkek Dizisi 1. Bölüm İzle

Bir Kadın Bir Erkek Dizisi 1. Bölüm İzle

Yerli diziler arasında en çok sevilen dizilerden biri olan bilinen Bir Kadın Bir Erkek Dizisi 1. bölüm izle, konu ve senaryo bakımından oldukça akıcı, bir o kadar da komik bir dizidir. Dizi içerisinde adından da anlaşılacağı üzere bir kadın ve bir erkek olmak üzere iki ana karakter vardır. Zeynep ve Ozan adındaki bu karakterler, aslında birbirlerinin tam zıttı kişiliklere sahip olmalarına rağmen 9 yıldır birlikte yaşamaktadırlar. Zeynep karakteri, Ozan ile evlilik hayalleri kuran, ilişkisi içerisinde romantizme fazlasıyla ağırlık veren ve son derece duygusal olan bir kadındır.

Bir Kadın Bir Erkek Dizisi 1. Bölüm İzle

Ozan karakteri ise Zeynep’le birlikte yaşamaktan gayet memnun ama evlilik hayalleri kurmayan, ilişkisinde cinselliğe fazlasıyla önem veren, romantizm düşmanı ve romantizmi son derece gereksiz bulan bir kişiliktir. Bu ikili her gün için son derece komik ve bir o kadar da eğlenceli maceralara atılmakta, birbirleri ile zıt karakter olmalarından ötürü ev içerisinde hem komik hem de sevgili dolu anlar yaşamaktadırlar. Dizinin içerisinde kadın ve erkek arasındaki son derece samimi ve birbirleri arasında kabul görmüş olan bir üslup dikkat çekse de, bu üslup izleyenler tarafından büyük bir beğeni toplamaktadır. Bu dizinin genel olaylardan çok aslında ülkemizdeki evliliklerin sorunlarını hem kadınlar açısından hem de erkekler açısında çok iyi bir şekilde anlatmaktadır. Bir kadın bir erkek en komik bölümler ve sahneler ile izleyenlerini bolca güldürürken, ara ara da ince sosyal mesajlar vermesi, dizinin en sevilen yanlarından biridir.

Bir Kadın Bir Erkek Dizisi 1. Bölüm İzle

1 kadın 1 erkek star TV ile ekranlarda daha çok duyulmuş, ardında ise Fox TV’de ekranlarda görülmeye başlamıştır. Bu dizi ilk olarak da TürkMax ile ekranlarda görülmüştür. Dizinin başrol oyuncuları ise Demet Evgar ve Emre Karayel’dir. Dizi ilk olarak 2008 yılında ekranlarda yer almış, en sın ise 2015 yılında da final yapmıştır. Dizi, 1 Erkek 1 Kadın 2 Çocuk dizisinden esinlenerek ekranlara taşınmış, 2 çocuk kısmı ise diziden kaldırılmıştır. Ayrıca dizi ilk olarak Kanada ekranlarında Fransızca olarak izleyicilerinin karşına çıkmıştır.

Cevapla