Bir Kadın Bir Erkek 6. Bölüm İzle

Bir Kadın Bir Erkek 6. Bölüm İzle

Bir Kadın Bir Erkek 6. Bölüm İzle, izleyenlerini yine gülmekten kırıp geçiriyor. Zeynep ve Ozan, ilişkilerinde her gün yeni bir macerayla karşımıza çıkarken, yeri geldiğinde Ozan’ın aşırı tepkileri yeri geldiğinde Zeynep’in aşırı tepkileri gülmekten kırıp geçiriyor. Her şeyden önemlisi bu ikili, rollerinde o kadar başarılılar ki, zaman zaman sosyal medya üzerinde bu ikilinin gerçek hayatta da çift olduklarına dair birtakım yanılgılar dolaşıyor. Bu bölümde ise Ozan ve Zeynep, çok farklı maceralara atılmaktadırlar diyebiliriz.

Bir Kadın Bir Erkek 6. Bölüm İzle

Bir Kadın Bir Erkek 6. Bölüm İzle

Bu bölümün en heyecan verici ve en komik olaylarında biri; Zeynep’in kitaplara olan ilgisi yüzünden kitap yazmaya heveslenmesi olarak izleyicilerin karşına çıkıyor. Genel anlamda bu tür heveslere bir anda kapılan ve yine bir anlık hevesle yapmak isteyen Zeynep, yine Ozan tarafından bastırılmaya, kitap yazmaktan caydırılmaya çalışılıyor. Ancak Zeynep’in bu konuda son derece kararlı olduğunu görebilmek mümkünken, Ozan’ın, Zeynep’i kitap yazmaktan vazgeçirebilmesi için bayağı bir uğraşması gerektiği görülüyor. Zeynep okuduğu kitaplardan ve takip ettiği yazarlardan etkilenerek bu fikre kapılırken, aslında bu fikrin önceden beri aklında olduğu görülüyor. Nihayetinde Ozan yine bir yolunu bulup, Zeynep’i kitap yazmaktan vazgeçirtiyor. Çiftimiz, ilişkilerine heyecan katabilmek adına biraz daha farklı konular üzerinde yoğunlaşıyor ve Zeynep, Ozan’dan hayal gücünü zorlamasını isteyerek bir hediye almasını istiyor. Ozan her ne kadar bu konuda her zamanki gibi pek hevesli olmasa da, bir yerden sonra Zeynep’in ısrarlarına dayanamıyor ve sonunda hayal gücünü zorlayarak bir hediye ortaya sunmaya çalışıyor. 1 kadın 1 erkek 6. Bölüm Türmax ekranlarında karşımıza çıkarken, son derece keyifli anlar yaşamanıza neden oluyor.

Mangal, piknik ve benzeri olayların fazlasıyla düşkünü olan Ozan, yine bir mangal keyfi yapma konusunda kararlıyken, her Türk erkeğinin sorunu olan mangal yakma problemiyle karşı karşıya kalıyor. Ayrıca mangalla birlikte Ozan’ın bir türlü yakasını bırakmayan şansızlık, Ozan’ın adeta çıldırmasına neden oluyor. 1 Kadın 1 Erkek 7. Bölüm fragmanı ise bu tür olayların yanı sıra, çok daha komik sahnelerin karşımıza çıkacağının sinyallerini veriyor.

 

Cevapla