Bir İçeri Bir Dışarı Başvuru Formu ve Whatsapp Başvuru Hattı

Bir İçeri Bir Dışarı Başvuru Formu ve Whatsapp Başvuru Hattı

Bir İçeri Bir Dışarı programı, Eylül 2017 tarihinden bu yana FOX TV ekranlarında yayınlanan bir yarışma programıdır. Geçtiğimiz yıllarda Show TV ekranlarında yayınlanan ancak fazla izleyicisi olmadığı için yayından kaldırılan Bir İçeri Bir Dışarı programı; son zamanların en çok izlenen yarışma programları arasında yerini almış durumdadır. Yarışmanın en cazbedici kısmı yarışmacılarına bol bol para ödülü dağıtmasıdır.

Bir İçeri Bir Dışarı Yarışma Kuralları

Program tamamen şansa dayalı bir yarışma programıdır. Şansınız ne kadar iyiyse, hislerinize ne kadar çok güveniyorsanız o kadar çok başarılı olacağınız programda binlerce liralık para ödülleri sizleri beklemektedir. Genel olarak  Bir İçeri Bir Dışarı yarışmasının şartlarına bakacak olursak şöyledir;

Toplamda yarışmacının önüne 14 adet çanta koyulur. Bu çantaların içinden ne çıkacağını sizin hisleriniz bilecektir. Var Mısın Yok Musun yarışmasına benzeyen bir konsepti bulunan Bir İçeri Bir Dışarı yarışma programında çantaların içinde toplam bakiyenizi arttıracak binlerce liralık ödüller, bakiyenizi azaltacak cezalar ve tüm paranızı alacak iflas kartları bulunmaktadır. Ne kadar şanslıysanız o kadar çok kazanır, yarışmadan harika bir para ödülü ile ayrılırsınız.

Yarışmanın en sert kuralı ise şudur; Bir İçeri Bir Dışarı’da seçtiğiniz çantada eğer iflas çıkarsa para ödülü almadan direk yarışmaya veda etmek zorunda kalırsınız. Eğer hissetiğiniz çantada iflas kartı varsa bu çantaya dışarı demeniz gerekmektedir. Böyle böyle 14 adet çanta açtıktan, iflası bulmadıktan sonra tüm para ödülü sizlerin olmaktadır.

Bir İçeri Bir Dışarı Yarışma Programı Başvuru Şartları

Bir İçeri Bir Dışarı programının başvuru şartlarına gelecek olursak, tüm herkes programa katılım sağlayabilmektedir. 18 yaşından büyükseniz ve Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı iseniz yarışmaya başvuruda bulunabilirsiniz. Bir İçeri Bir Dışarı programına başvuru yapmak oldukça kolaydır. Aşağıda sizlere vermiş olduğumuz Bir İçeri Bir Dışarı başvuru formu aracılığıyla yarışmaya başvuruda bulunabilirsiniz.

Bir İçeri Bir Dışarı Başvuru Formu Doldur

FOX TV tarafından yayımlanan Bir İçeri Bir Dışarı Katılım Koşulları;

“Bir İçeri Bir Dışarı” yarışmasına (“Yarışma”) yapılacak olan başvurular, başvuru formunun doldurulması ve www.fox.com.tr alan adlı internet sitesi üzerinden fotoğraf yükleme yolu ile gerçekleştirilecektir.
Yarışma’ya katılım yaşı en az 18’dir. 18 yaş altı başvuranların başvurusu ancak velilerinin yazılı onayı ile değerlendirilmeye alınır.
Başvuru sahibi, Yarışma başvuru formunda belirtmiş olduğu bilgilerin doğru ve tam olduğunu ve formda belirttiği bilgilerin eksik ve yanlış olması nedeniyle doğabilecek zararlardan sadece kendisinin sorumlu olduğunu kabul etmiştir.
Şiddet, müstehcenlik, cinsel içerik, pornografi, hakaret, iftira içeren ve nefret suçu dâhil olmak üzere 5237 sayılı Türk Ceza Kanunu ve ilgili tüm mevzuat uyarınca suç teşkil eden içeriğe sahip fotoğraf başvuru kapsamında değerlendirilmeye alınmayacaktır. Bunlara ilişkin mevzuat gereği doğabilecek her türlü cezai ve hukuki sorumluluk fotoğraf paylaşana aittir. Yüklenen herhangi bir fotoğraf içeriğinden doğan herhangi bir şikâyet veya talebin vuku bulması halinde FOX, ihbar edenlerin ve ihbar edilen kişilerin kimliğini ve bunlar hakkında sahip olmuş veya olabileceği diğer her türlü bilgi ve/veya veriyi ifşa etme hakkını saklı tutar.
Fotoğraflar maksimum 8 MP, 3264 x 2448 piksel özelliklerinde ve boyutunda yüklenmelidir. Belirtilen bu özellikler haricinde yüklenen çözünürlüğü düşük fotoğraflar dikkate alınmayacaktır.
Yarışma’ya sadece gerçek kişiler başvuru yapabilecek olup, yalnızca gerçek kişiler fotoğraf yükleyebilirler. Hiçbir tüzel kişi, kurum, kuruluş ya da topluluk adına yükleme ya da Yarışma’ya başvuru yapılamaz.
Başvuru sahibi, başvuru formundaki bilgileri, fotoğrafları kendi rızası ile FOX ile paylaşmıştır. Başvuru sahibi fotoğraf www.fox.com.tr alan adlı internet sitesi üzerinden yüklemesi ile bunların mülkiyetinin FOX’a geçtiğini ve FOX’un bu fotoğraf üzerinde yer, süre ve muhteva bakımından sınırsız tasarruf hakkının olduğunu kayıtsız şartsız kabul eder.
FOX ve grup şirketleri, paylaşılmış olan fotoğrafları diledikleri zaman diledikleri programda montajlı ya da montajsız olarak diledikleri şekilde kullanabilecektir. Başvuru sahibi, FOX ve grup şirketlerinin paylaşılmış olan fotoğrafları mülkiyetinin FOX’a geçmesi nedeniyle ve/veya söz konusu fotoğraf kullanımı nedeniyle FOX ve grup şirketlerinden hiçbir talepte bulunmayacağını gayri kabili rücu kabul etmiştir.
Başvuru sahibi, yüklemiş olduğu fotoğrafların 3. kişilerin kişilik haklarını, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu kapsamında manevi ve mali haklarını ve uygulanabilir mevzuattaki diğer haklarını ihlal etmediğini kabul etmiştir. Başvuru formunda kullanılan fotoğrafların 3. kişilerin herhangi bir hakkını ihlal etmesi ve FOX ve/veya grup şirketlerinin söz konusu ihlal dolayısıyla herhangi bir ödeme yapmak zorunda kalması halinde, başvuru sahibi FOX’un ilk yazılı talebini takiben derhal nakden ve defaten FOX’a ilgili ödemeyi yapacaktır.
FOX ve/veya grup şirketleri başvuru sahibinin başvuru formunda ilettiği kişisel verileri ile fotoğrafı yer alan kişisel verilerini 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında yerel ve uluslararası yükümlülüklerini yerine getirmek amacıyla ve/veya Yarışma ile ilgili olarak toplayabilir, işleyebilir ve depolanması amacıyla yurtdışına aktarabilir.
Başvuru sahibi, kişisel verilerinin işlenip işlenmediğini öğrenme, buna ilişkin bilgi talep etme, eksik veya yanlış işlenmesi durumunda düzeltilmesini isteme, kişisel verilerinin yurtiçinde veya dışında aktarıldığı üçüncü kişileri bilme, işlenmesi gereken sebebin ortadan kalkması halinde kişisel verilerin silinmesini veya yok edilmesini isteme, bunların kişisel verilerinin aktarıldığı üçüncü kişilere bildirilmesini isteme, işlenen verilerin münhasıran otomatik sistemler vasıtasıyla analiz edilmesi suretiyle kendisi aleyhine bir sonucun ortaya çıkmasına itiraz etme, kişisel verilerin kanuna aykırı olarak işlenmesi sebebiyle zarara uğraması hâlinde zararın giderilmesini talep etme haklarına sahiptir.
Başvuru sahibi Katılım Koşulları’nı kabul ederek, kişisel verilerine ilişkin hakları konusunda bilgilendirildiğini açıkça kabul etmekte ve kişisel verilerinin FOX ve/veya grup şirketleri tarafından işlenmesine açık rıza göstermektedir.
Başvuru sahibi, Yarışma ile ilgili olarak FOX’un kendisi ile elektronik posta, telefon, SMS gibi araçlarla iletişime geçmesine onay vermektedir.
www.fox.com.tr alan adlı internet sitesi ve içeriğinin tüm hakları münhasıran FOX grup şirketlerine aittir. Başvuru Sahibinin, www.fox.com.tr web sitesini kullanımı web sitesinde yer alan kullanım koşulları, gizlilik politikası ve çerez politikasına tabidir.
Yarışma’ya katılacak kişilerin seçimi Fox ve grup şirketlerinin münhasır takdirindedir.
Fox dilediği zaman, münhasır takdirinde olmak üzere, yarışmaya başvuruları durdurma/sonlandırma, reddetme ve/veya yarışmayı iptal etme hakkını saklı tutar.
Yarışma’ya başvuru yapanlar “Kabul Ediyorum” seçeneğini işaretledikleri anda, işbu Katılım Koşulları’nda yazan kuralları ve şartları, serbest iradeleri ve istekleri ile kayıtsız şartsız açıkça kabul etmiş olurlar.

Bir İçeri Bir Dışarı İletişim Telefon Numarası
Henüz yayınlanmamıştır ancak yayınlandığı anda paylaşılacaktır.

Bir İçeri Bir Dışarı Programa Katılma Başvuru Numaraları
Henüz yayınlanmamıştır ancak yayınlandığı anda paylaşılacaktır.

Bir İçeri Bir Dışarı Whatsapp İhbar Hattı Numarası
Henüz yayınlanmamıştır ancak yayınlandığı anda paylaşılacaktır.

Bir İçeri Bir Dışarı Canlı Yayın Telefon Numarası
Henüz yayınlanmamıştır ancak yayınlandığı anda paylaşılacaktır.

Bir İçeri Bir Dışarı İletişim Mail Adresi
Bir İçeri Bir Dışarı’nın aktif olarak kullanmış olduğu herhangi bir mail adresi bulunmamaktadır. Ancak bir mail adresi yayınlandığında bu sayfadan da yayınlanacaktır.

Bu yazımız aracılığıyla bir içeri bir dışarı iletişim bilgileri, bir içeri bir dışarı irtibat tel, bir içeri bir dışarı mesaj gönder, bir içeri bir dışarı telefon no, bir içeri bir dışarı whatsapp numarası, bir içeri bir dışarı telefon numarası gibi bilgileri detaylı olarak öğrenebilirsiniz.

Cevapla