Beyaz Show İletişim Telefon Numarası ve Whatsapp Hattı

Beyaz Show İletişim Telefon Numarası ve Whatsapp Hattı

Uzun soluklu televizyon programlarından olan Beyaz Show tamı tamına 21 yıldır ekranlarda. 6 aralık 1996 yılından beri her cuma akşamları aralıksız olarak ekranlara gelen talk-show severek izleniyor. Programı genç yaşta sunmaya başlayan Beyazıt Öztürk haliyle yaşını aldı ve bu konuda oldukça deneyim kazandı. Türkiye’nin en uzun soluklu talk-show’u olan Beyaz Show en fazla sevilen ünvanına da aldı. Beyazıt Öztürk programda samimi ve eğlenceli sohbetleri ile izleyicinin ve konuklarını eğlenceli dakikalar yaşanmasına neden oluyor. 21 yıldır programa birçok ünlü isim davet edildi. Her hafta birbirinden ünlü isimler programa çağırılıyor ve onlar hakkında daha önceden duymadığınız gerçekler öğreniliyor.

Genellikle ünlü isimlerin çocukluklarına inmeyi ihmal etmeyen Beyazıt Öztürk bu işin esprisini çözmüş durumda. Eğlenceli skeçler ile programı dolu dolu sunuyor. Kimi zaman programa davet edeceği isimlerle birlikte hazırladıkları skeçleri izleyici ile buluşturuyor. Eğlencenin hiçbir zaman bilmediği bir program. Her hafta konu sıkıntısı çekmeden yepyeni içerikleriyle ve skeçleriyle ekranları başındakilere ekrana kilitliyor. Beyazıt Öztürk sevilen bir sima olması nedeniyle izleyici kitlesi de oldukça fazla. Programa davet ettiği isimlerle de saygısızlık seviyesine ulaşmadan eğlendirici sohbetlerle programı sunan Beyazıt Öztürk’ün programı defalarca kez ödül aldı. Aldığı her ödülü sonuna kadar hakeden bir program niteliğinde. Kaliteli içeriği ile sınıfındaki programlar arasında 1 numara olmayı başarmış durumda.

Beyaz Show Canlı Yayın Telefon Numarası
0212 429 58 70

Beyaz Show Yayına Katılma Telefon Numarası
0212 429 58 70

Bu yazımız aracılığıyla beyaz show iletişim bilgileri, beyaz show irtibat tel, beyaz show mesaj gönder, beyaz show telefon no, beyaz show whatsapp numarası, beyaz show telefon numarası gibi bilgileri detaylı olarak öğrenebilirsiniz.

9 Yorum - YORUM YAZIN

Cevapla