Balçiçek İlter ile Olay Yeri Son Dakika Haberleri ve Son Gelişmeler

Balçiçek İlter ile Olay Yeri Son Dakika Haberleri ve Son Gelişmeler

Star Tv yeni sezonunda program arayışına girmişti. Balçiçek İlter ile anlaşan kanal yeni bir program yapmaya karar verdi. Balçiçek İlter deneyimli bir sunucu olmakla beraber oldukça iyi eğitimler almış, kaliteli bir insan. Star Tv ekranlarında yayınlanan Balçiçek İlter ile Olay Yeri adlı televizyon programını hakkıyla sunuyor. Programda faili meçhul cinayetler araştırılıyor. Geçtiğimiz günlerde kayıp bir kızın bulunması için çalışmalara başlamışlardı. Markete gidiyorum diyerek evden çıkan kızdan haber alınamamıştı. Balçiçek İlter kayıp kızı bulmak için araştırmalar yapıyor. Çok değil kısa bir zaman önce adeta Türkiye’yi sarsan, ülkenin gündemine bomba gibi düşen Vatan Şaşmaz’ın öldürülmesi ile ilgili sır perdeleri vardı. Program bu konu ile ilgili de araştırmalara başladı. Vatan Şaşmaz’ın eski sevgilisinin onu otel odasına çağırmasından sonra aynı odadan cansız bedeni çıkmıştı. Eski sevgili Vatan Şaşmaz’ı öldürmüş ardından da intihar etmişti. Olayın olduğu günden sonra konu ilgili birçok iddia ortaya atıldı. Şüpheli ölüm tam anlamıyla aydınlığa kavuşamadı. Bir diğer iddia ise cinayet araştırma uzmanı tarafından ortaya atıldı. Vatan Şaşmaz ve onu öldürdüğü düşünülen eski sevgilisini aslında başka biri öldürmüş olabilirdi. İkili arasında para mevzusu olduğu iddiaları ortaya atıldı. Üzücü olan ise Vatan Şaşmaz’ın eşi 4 buçuk aylı hamileydi. Tüm Türkiye bu olay sonunda üzüntüsünü gizleyemedi.

Balçiçek İlter ile Olay Yeri son dakika haberleri hakkında tespit ve görüşlerinizi aşağıda bulunan yorum bölümü aracılığıyla bizlere iletebilirsiniz. Ayrıca Balçiçek İlter ile Olay Yeri Telefon Numaraları ve Balçiçek İlter ile Olay Yeri Whatsapp İhbar Hattı Numaraları‘na bu bağlantıya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Bu yazımız aracılığıyla balçiçek ilter ile olay yeri iletişim bilgileri, balçiçek ilter ile olay yeri irtibat tel, balçiçek ilter ile olay yeri mesaj gönder, balçiçek ilter ile olay yeri telefon no, balçiçek ilter ile olay yeri whatsapp numarası, balçiçek ilter ile olay yeri telefon numarası gibi bilgileri detaylı olarak öğrenebilirsiniz.

Cevapla