Balçiçek İlter ile Olay Yeri Son Dakika Gelişmeleri (11 Aralık 2017)

Balçiçek İlter ile Olay Yeri Son Dakika Gelişmeleri (11 Aralık 2017)

Balçiçek İlter’in sunduğu Olay Yeri programı, her gün Star TV’nin gündüz kuşağında ekranlara geliyor. Başarılı sunucu, Olay Yeri programında, cinayetleri aydınlatıyor, kayıpları buluyor ve daha pek çok üstü kapalı olayın sırrını çözüyor. Balçiçek İlter ile Olay Yeri son dakika gelişmeleri her gün farklı bir olayın çözülmesine vesile oluyor.

Balçiçek İlter ile Olay Yeri Son Dakika Gelişmeleri

Gelen istihbaratların değerlendirildiği programdan, bulunan ipuçları irdeleniyor ve canlı yayına bağlanan tanıkların ifadeleri sonrasında tüm veriler birleştirilerek sonuç odaklı çalışmalar yapılıyor. Tüm araştırmalar, bulunan delillerin bir noktada toplanarak karanlık olayları aydınlatmak için kullanılıyor. Ülkemizin dört bir yanından gelen kayıp ilanları en ince detayına kadar irdeleniyor. Katili bulunamayan cinayetlerin perde arkasında neler döndüğü ise her an izleyicilerle paylaşılıyor.

Balçiçek İlter ile Olay Yeri Son Dakika Gelişmeleri (11 Aralık 2017)

Balçiçek İlter ile Olay Yeri son dakika gelişmeleri yaşanan olaylardan biri de Melike davası oldu. Delil olarak bulunan eşyalar ortalığı karıştırdı. Kazının yapıldığı yerde yapılan çalışmayı Melike’nin ablası Şerife tedirgin bir şekilde izledi. Güvenlik görevlileri kazı çalışması yapılan yerin çevresini koruma altına aldı. Cevat’ın meyve ve sebze ekilen yere iki tane çukur açtığını fark eden yetkililer, olay yerini incelemeye başladı. Açılan çukurlar iki insan cesedinin girebileceği boyutlardaydı. Olay yeri inceleme tarafından bulunan deliller arasında oldukça ilginç şeyler var. 4 saat süren çalışmada birkaç parça eşya ve bir tane erkek ayakkabısı bulundu. Ayakkabının kime ait olduğu olay yeri inceleme tarafından tespit edildikten sonra belli olacak.

Balçiçek İlter ile Olay Yeri son dakika gelişmeleri arasında yaşanan bir başka gelişme de liseye giden Mervenur’un kayıp olması hakkında oldu. Okula giden fakat bir daha haber alınamayan Mervenur’a ne olduğu bilinmiyor. Tekkeköy ilçesinde, 24 Kasım’da kaybolan Mervenur’un kaçtığına ya da kaçırıldığına dair bir bilgiye henüz ulaşılamadı. Henüz çocuk yaşta olan Mervenur’un Celil ismindeki sevgilisiyle kaçtığı iddia ediliyor. Ailesi böyle bir birliktelik varsa buna karşı gelmediklerini yalnızca Mervenur’un çok küçük olduğunu, 18 yaşına geldiğinde ve okulunu bitirdiğinde evlenebileceklerini söylüyor. Çocuk yaşta Mervenur’un gelin olmasına kesinlikle karşı çıktıklarını, böyle bir cehalete izin vermeyeceklerini açıkladılar.

Cevapla