Balçiçek İlter ile Olay Yeri İletişim Telefon Numarası ve Whatsapp İhbar Hattı

Balçiçek İlter ile Olay Yeri İletişim Telefon Numarası ve Whatsapp İhbar Hattı

Balçiçek İlter ile Olay Yeri, 4 Eylül 2017 yılından bu yana Star TV ekranlarında olan bir televizyon programıdır. Program, haftaiçi her gün saat 16.00’da ekranlara gelmektedir. Programda faili meçhul cinayetlerin tüm detayları enine boyuna incelenmekte, cinayeti işleyen zanlı bulunmaktadır. Programın uzman cinayet ekibi tarafından çözümlenen olaylarda mağdur kişilerin ve ailelerin içlerinin rahat etmesi açısından ve cinayetin nasıl işlendiğini, kimin işlendiğini polise daha kolay bildirmek için bir ekip görevlidir.

Balçiçek İlter Kimdir?

16 Haziran 1973 yılında doğan ve şuan 44 yaşında olan Balçiçek İlter gazeteci ve sunucudur. Aslen Bursalı olan Balçiçek İlter babası Kerem ve annesi Lale İlter Ankara’da yaşadığı için İstanbul’da dedesinin ve babaannesinin yanında büyümüştür. Eğitim hayatına İstanbul’da başlayıp yine orada devam etmiştir. Liseyi İstanbul’da bir Fransız lisesinde bitirmiştir. Lise bittikten sonra Fransa’ya gitmiştir. Orada Fransızcayı çok iyi bir şekilde öğrenmiştir. Fransa’dan döndüğünde ODTÜ’de psikoloji bölümünden mezun olmuştur. Fransızcası çok iyi olan Balçiçek İlter bu avantajı sayesinde çevirmenlik yapmaya başlamıştır. Sabah gazetesinin dergisinde çalışmaya başlamıştır. Bir dönem burada çalıştıktan sonra fikirleri eleştirildiği için gazeteden ayrılıp Habertürk kanalına geçmiştir. “Karşıt Görüş” ve “Söz Sende” adlı programları sunmuştur. 1996 yılında reklamcı ve pazarlamacı Ali Pamir ile evlenmiştir. 2007 yılında kızı Lal ve oğlu Kuzey adında olan ikiz çocukları olmuştur. Çift 2010 yılında boşanmıştır.

Balçiçek İlter ile Olay Yeri Konusu
Balçiçek ile Olay Yeri programının konsepti Müge Anlı programı tarzı bir programdır. Faili belli olmayan cinayetlerin failleri bulunarak Türk Polisi’ne teslim edilmektedir. Programa birçok kişi yardım istemek için başvurmakta, çözümlenemeyen olaylar gün yüzüne çıkmaktadır.

Balçiçek İlter ile Olay Yeri Ne Zaman Başlayacak?
Balçiçek ile Olay Yeri programına katılım gösterebilmek için aşağıda sizlere vermiş olduğumuz Balçiçek ile Olay Yeri iletişim bilgileri aracılığıyla program ile irtibata geçebilirsiniz. Aşağıda bulunan Balçiçek ile Olay Yeri telefon numarası, Balçiçek ile Olay Yeri Whatsapp iletişim numaraları aracılığıyla çözümlenemeyen bir olay hakkında bildiklerinizi program ekibine kolayca bildirebilir veya elim bir olay yaşadı iseniz programa başvuruda bulunabilirsiniz.

Balçiçek İlter ile Olay Yeri İletişim Bilgileri

Balçiçek İlter ile Olay Yeri Başvuru Formu Doldur
Henüz bir başvuru formu bağlantısı paylaşılmamıştır, yayınlandığında buradan da yayınlanacaktır.

Balçiçek İlter ile Olay Yeri İletişim Telefon Numarası
0212 702 22 22

Balçiçek İlter ile Olay Yeri Telefon İhbar Numarası
0212 702 22 22
0542 201 11 11

Balçiçek İlter ile Olay Yeri Programa Katılma Başvuru Numaraları
0212 702 22 22
0542 201 11 11

Balçiçek İlter ile Olay Yeri Whatsapp İhbar Hattı Numarası
0542 201 11 11

Balçiçek İlter ile Olay Yeri Canlı Yayın Telefon Numarası
0212 702 22 22

Balçiçek İlter ile Olay Yeri İletişim Mail Adresi
Balçiçek İlter ile Olay Yeri’nın aktif olarak kullanmış olduğu herhangi bir mail adresi bulunmamaktadır. Ancak bir mail adresi yayınlandığında bu sayfadan da yayınlanacaktır.

Bu yazımız aracılığıyla balçiçek ilter ile olay yeri iletişim bilgileri, balçiçek ilter ile olay yeri irtibat tel, balçiçek ilter ile olay yeri mesaj gönder, balçiçek ilter ile olay yeri telefon no, balçiçek ilter ile olay yeri whatsapp numarası, balçiçek ilter ile olay yeri telefon numarası gibi bilgileri detaylı olarak öğrenebilirsiniz.

Bir Cevap - YORUM YAZIN

Cevapla