Asuman Dabak’la Hayat İletişim Telefon Numarası ve Whatsapp İhbar Hattı

Asuman Dabak’la Hayat İletişim Telefon Numarası ve Whatsapp İhbar Hattı

Ünlü oyuncu Asuman Dabak ekranlarda görmekten alışık olmadığımız bir programla bu sene karşımıza çıktı. Biz onu sürekli dizilerde ve filmlerde izlerken Asuman Dabak bu sefer bir televizyon programı sunucusu oldu. Asuman Dabak’la Hayat adlı bir program sunuyor. Program Kanal D ekranlarında hafta içi her gün yayınlanıyor. Televizyon programının adından da anlaşıldığı gibi hayata dair her türlü konu programa konu oluyor.

Çocuklarını göremeyen anneler ve babalar, eski sevgilisinin kendine dönmesini isteyen insanlar, ailesinden birini uzun yıllardır görmemiş ve kaybolmuş kişiler, daha birçok konu programda tartışılıyor. Her bir kişi ve sorunu ile ayrı ayrı ilgileniliyor. Asuman Dabak samimi kişiliğiyle hiçkimseyi kırmadan ve incitmeden olaylar hakkında yorumlarını ortaya koyuyor. Program birçok kişi tarafından ilgiyle takip ediliyor. Uzun bir geçmişi olmamasına rağmen sevenleri bir hayli fazla durumda. Hal böyle olunca programda fazlaca bir oranda izleyici kitlesine sahip oluyor. Yediden yetmişe herkesin takip ettiği program çarpıcı açıklamalarla ekranlarda oluyor.

Asuman Dabak’la Hayat Başvuru Formu Doldur

Asuman Dabak’la Hayat İletişim Telefon Numarası
0212 702 30 30

Asuman Dabak’la Hayat Canlı Yayın Telefon Numarası
0212 702 30 30

Asuman Dabak’la Hayat Canlı Yayına Katılma Telefon Numarası
0212 702 30 30

Asuman Dabak’la Hayat Başvuru Telefon Numarası
0212 702 30 30

Asuman Dabak’la Hayat İhbar Hattı
0212 702 30 30

Asuman Dabak’la Hayat Whatsapp İhbar Hattı Numarası
0555 762 62 62

Asuman Dabak’la Hayat Whatsapp Başvuru Numarası
0555 762 62 62

Bu yazımız aracılığıyla asuman dabak’la hayat iletişim bilgileri, asuman dabak’la hayat irtibat tel, asuman dabak’la hayat mesaj gönder, asuman dabak’la hayat telefon no, asuman dabak’la hayat whatsapp numarası, asuman dabak’la hayat telefon numarası gibi bilgileri detaylı olarak öğrenebilirsiniz.

Yorum Yok - YORUM YAZIN

Cevapla