Artık Susma İletişim Telefon Numarası ve Whatsapp İhbar Hattı

Artık Susma İletişim Telefon Numarası ve Whatsapp İhbar Hattı

Yıllardır sabah programları aracılığıyla evlerimize konuk olan Seda Sayan’dan yepyeni bir formatla yepyeni bir program ekranlara geliyor. Programda Seda Sayan’a bir önceki evlilik programını beraber sunduğu Uğur Arslan eşlik edecek. Artık Susma Show Tv ekranlarında hafta içi her gün yayınlanmaya hazırlanıyor. Program 11 Eylül tarihinden itibaren ekranlarda olacak. Evlilik programlarının RTÜK tarafından yasaklanmasının ardından kapatılan programların yerine yapım şirketleri bambaşka formatlara yönelmiş durumda. Seda Sayan ve Uğur Arslan Artık Susma adlı programda cezaevinde yatan kadınların hayat hikayelerini konu alacak. Seda Sayan hapishanede yatan kadınların sesi olacak. Başlarından geçen hikayeleri program aracılığıyla bir bir anlatacak olan kadınlar kendi hayatlarına dair bir dönüm noktası yaşayacak.

Geçtiğimiz günlerde tanıtım çekimi yapılan programın ilk izlerini Seda Sayan kendi sosyal medya hesabından duyurdu. Programda kendisine eşlik edecek olan Uğur Arslan’la beraber fotoğrafını paylaşan Seda Sayan program dolayısıyla çekimlerin olduğunu yazdı. Seda Sayan ve Uğur Arslan ile Artık Susma programı Show Tv ekranlarında yayınlanacak ve izleyiciyi hayrete düşürecek ayrıntılar ekrana gelecek. Ekranların sevilen yüzü olan Seda Sayan’ın bu projede yer alması programın avantajı olmuş durumda. Birçok seveni olan Seda Sayan sayesinde program geniş kitlelere ulaşmış durumda. Artık Susma cezaevindeki kadınlara umut olmaya geliyor. Onların seslerinin tüm Türkiye’ye duyurmaya geliyor.

Artık Susma Başvuru Formu Doldur
Henüz bir başvuru formu bağlantısı paylaşılmamıştır, yayınlandığında buradan da yayınlanacaktır.

Artık Susma İletişim Telefon Numarası
0212 702 90 90
0549 214 10 10

Artık Susma Programa Katılma Başvuru Numaraları
0212 702 90 90
0549 214 10 10

Artık Susma Whatsapp İhbar Hattı Numarası
0549 214 10 10

Artık Susma Canlı Yayın Telefon Numarası
0212 702 90 90

Artık Susma İletişim Mail Adresi
Artık Susma’nın aktif olarak kullanmış olduğu herhangi bir mail adresi bulunmamaktadır. Ancak bir mail adresi yayınlandığında bu sayfadan da yayınlanacaktır.

Bu yazımız aracılığıyla artık susma iletişim bilgileri, artık susma irtibat tel, artık susma mesaj gönder, artık susma telefon no, artık susma whatsapp numarası, artık susma telefon numarası gibi bilgileri detaylı olarak öğrenebilirsiniz.

7 Yorum - YORUM YAZIN

Cevapla