Altın Petek Başvuru Formu ve Whatsapp Başvuru Numarası

Altın Petek Başvuru Formu ve Whatsapp Başvuru Numarası

2016 yılından itibaren yerli formatla ekranlarımızda yer almaya başlayan Altın Petek yarışması 1.000.000 TL büyük ödülü yarışmacılarına sunmaktadır. TRT 1 ekranlarında yayınlanan bilgi yarışmasına başvuran yarışmacılar en az 8 en fazla 15 soruya doğru cevap verdikleri takdirde büyük ödülü kazanmaktadır.

Kazanılan ödülün miktarı yarışmacının cevaplamak istediği soru sayısına bağlıdır. Yarışmacıya 4 bronz 1 gümüş joker hakkı verilmektedir. Bilinemeyen ilk soruda yarışmacı elenir. Programın sunucusu aynı zamanda oyuncu olan Engin Hepileridir. Yarışmaya 18 yaşından büyükler başvuru yapabilmektedir.

Altın Petek başvuru yapmak için başvuru formunu doldurmanız gerekmektedir. Aşağıda yer alan bağlantıya tıklayarak başvuru yapabilirsiniz. Yarışmaya katılmak için internet başvurusuna alternatif bir yöntem bulunmamaktadır. Herhangi bir ek yöntemle yarışmacı alımına geçildiği takdirde bilgiler burada paylaşılacaktır.

Altın Petek Başvuru Formu Doldur

Altın Petek Whatsapp Başvuru Telefon Numarası
Henüz yayınlanmamıştır ancak yayınlandığı anda buradan da paylaşılacaktır.

Altın Petek İletişim Başvuru Telefon Numarası
Henüz yayınlanmamıştır ancak yayınlandığı anda buradan da paylaşılacaktır.

Bu yazımız aracılığıyla altın petek iletişim bilgileri, altın petek irtibat tel, altın petek mesaj gönder,altın petek telefon no, altın petek whatsapp numarası, altın petek telefon numarası gibi bilgileri detaylı olarak öğrenebilirsiniz.

Bir Cevap - YORUM YAZIN

Cevapla