Alışveriş Melekleri Başvuru Formu ve İletişim Numarası

Alışveriş Melekleri Başvuru Formu ve İletişim Numarası

Kanal D’nin yeni moda yarışması Alışveriş Melekleri, hafta içi her gün saat 13:00’da izleyicilerle buluşuyor. Ekranlarda görmeye alıştığımız ünlü isimlerden Kenan Doğulu ve Ivana Sert, programın hem jürisi hem de sunucusu olacak. Geçtiğimiz sezonlarda yayınlanan moda programlarında öne çıkan isimlerden Ayşegül Doğan, Nihal Candan ve Simay Tokatlı ise yarışmacıları yönlendirecekler ve doğru seçimi yapmalarına yardımcı olacaklar. Alışveriş Melekleri yarışmasında büyük ödül 10 bin TL olarak belirlendi.

Alışveriş Melekleri Başvuru Nasıl Yapılır?

İşte Benim Stilim, Gardırop Savaşları ve Stil Avcıları gibi moda programları ülkemizde oldukça tutuluyor. Alışveriş Melekleri başvuru yapmak için Kanal D’nin internet sitesine girerek, oradaki formu eksiksiz bir şekilde doldurmak ve bir adet fotoğraf eklemek yeterlidir. Her hafta bir yarışmacının büyük ödülü kazanacağı yarışmada, izleyenler de modaya dair fikirler edinecek ve jüri ile birlikte onlar da yarışmacıları ekranlardan eleştirecekler.

Alışveriş Melekleri başvuru formunu doğru bir şekilde dolduran adayların başvuruları incelenerek uygun görülen adaylar ön görüşmeye çağrılır. Yapılan mülakatlar sonrasında yarışmacı olmaya hak kazananlar bir hafta boyunca ekranlarda 10 bin TL için tarzlarını yarıştırırlar.

Yarışmacı adayları Alışveriş Melekleri başvuru formunu Kanal D’nin resmi sitesi dışında hiçbir yerden doldurmamalıdırlar. Başvuru ücretsiz olup, telefonla ya da e-posta yoluyla başvurulardan para talep edildiğini söyleyen kişilere itibar edilmemeli ve en kısa sürede ihbar edilmelidir.

Alışveriş Melekleri Yarışması İletişim Numarası

Kanal D’de yayınlanan her türlü yarışma ve programla ilgili tüm görüş ve öneriler için 0 (212) 478 00 88 numaralı Alo D Hattı aranabilir. Kanala telefonla değil de e-posta yoluyla ulaşmak isteyenler izleyicitemsilcisi@kanald.com.tr adresinden her türlü isteklerini ve şikayetlerini iletebilirler.

Kanal D’nin yeni sezonda oldukça iddialı bir şekilde tanıttığı Alışveriş Melekleri isimli yarışmada, katılımcılar seçtikleri meleklerle birlikte bir hafta sürecek eğlenceli ve yorucu bir sürece girecekler. Ivana Sert ve Kenan Doğulu’nun seçtikleri konsepte göre tarzların yarışacağı programda, jüriden en fazla puanı alan melek ve yarışmacısı büyük ödülü kazanacak. Diğer moda yarışmalarından farklı olarak Alışveriş Melekleri’nde yarışmacılara melekleri eşlik edecek.

Bir Cevap - YORUM YAZIN

Cevapla