Aleyna Tilki Survivor 2018’e Katılacak Mı?

Aleyna Tilki Survivor 2018’e Katılacak Mı?

10 yılı aşkın süredir ekranlarda olan Survivor programı hala çok sevilen programlardan bir tanesidir. Survivor adlı yarışma programı TV8 ekranlarında yayınlanmaktadır. Programın sunucusu aynı zamanda kanalın sahibi olan Acun Ilıcalıdır. Program uzun yıllardır değişen formatlarla ekranlara gelirken son yıllarda programın değişmeyen tek özelliği iki takımında ünlüler ve gönüllülerden oluşmasıdır. Acun Ilıcalı’nın teklif ettiği ve teklifi kabul eden ünlü isimler yarışmaya takılmaktadır. Karşı takımda ise gönüllü olarak programa başvuran ve sıkı elemelerden geçen kişiler seçilmektedir. Programın kalitesi açısından eleme ekibi ince eleyip sık dokumaktadır. Eleme esnasında şartlar oldukça düzenlidir. Yarışmaya her sezonda seçilen ünlü isimler yarışma programına katıldıkları için mutlu olduklarını her seferinde dile getirirler. Yarışmanın şartları ne kadar zor olsa bile Acun ve Acun Medya ekibi çok fazla misafirperver davrandıkları için kişiler memnun ayrılmaktadır. Yine gelecek sezon için birçok ünlü isme teklif götüren Acun Ilıcalı son senenin en fazla konuşulan ismi Aleyna Tilki’de yarışmaya gelecek mi? sorularına engel olamamıştır. Son zamanlarda sosyal medyada en fazla konuşulan konulardan bir tanesi de Aleyna Tilki Survivora katılacak mı?

Aleyna Tilki Yetenek Sizsiniz programına katılmış ve güzel bir ses performansı gösterdikten sonra maalesef elenmiştir. Yarışmada sesi oldukça fazla beğenilmesine rağmen yüksek derecede bir yere gelememiştir. Ancak yarışmadan sonra Emrah Karabulut ile tanışmış ve yıldızı parlamıştır. Emrah Karabulut ile bir şarkı yapan Aleyna Tilki şarkısının milyonlarca kişi tarafından izlenmesi sonucu sanat camiasına katılmıştır. Şimdi milyonlarca takipçisi olan Aleyna Tilki geçtiğimiz günlerde yeni bir şarkısına klip çekti. Şarkı Türkiye’nin sınırlarını aşıp dünya çapında önemli yerlere gelmiştir. Klip 142 milyondan fazla tıklanmıştır. Akıllardaki soru ise Aleyna Tilki Survivora katılacak mı?

Aleyna Tilki’nin Survivora katılma olasılığı oldukça düşük. Bunun birkaç bedeni var. Birincisi Aleyna Tilki henüz 18 yaşını doldurmamış durumda. Yasal şartlara göre 18 yaşını doldurmuş olması durumunda böyle bir yarışmaya katılabilir. İkinci ise Aleyna Tilki birçok proje ile kendi kariyeri adına yapacak çok şeyi olduğunu düşünüyor. Şuanda tüm yoğunluğunu işine adamış durumda. Yani bu haberler doğru değil tamamen asparagastır. Aleyna Tilki Survivor 2017’ye takılmayacaktır.

Bu yazımız aracılığıyla Aleyna Tilki iletişim bilgileri, Aleyna Tilki irtibat tel, Aleyna Tilki mesaj gönder, Aleyna Tilki telefon no, Aleyna Tilki whatsapp numarası, Aleyna Tilki telefon numarası gibi bilgileri detaylı olarak öğrenebilirsiniz.

Cevapla