Ah Kalbim 23. Bölüm Fragmanı

Ah Kalbim 23. Bölüm Fragmanı

Yayınladığı Hint dizileriyle seyircilerin beğenisini kazanan Kanal 7, orijinal adı Kumkum Bhagya olan Ah Kalbim dizisini hafta içi her gün saat 21:00’de ekranlara taşıyor. Ah Kalbim dizisinin konusu, Pragya ile Bülbül adındaki iki kız kardeşin aşklarını, hayallerini ve umutlarını anlatıyor. Birbirilerine hiç benzemeyen kardeşlerden biri kibirli, kendini beğenmiş ve gözü yükseklerde iken, diğeri gayet alçakgönüllü ve ince ruhludur.

Ah Kalbim 23. Bölüm Fragmanı

Ah Kalbim 23. Bölüm Fragmanı

Ah Kalbim dizisinin 10 Kasım’da izlediğimiz 23. bölümünde Ahbi, göremediği Pragya hakkında endişelenmeye başlar. İçeceğine katılan alkolden dolayı Pragya hala sarhoştur. Bu sırada Tanu, Pragya’yı Ahbi’ye şikayet edince olaylar çözülür ve Pragya, bir arabanın içinde bulunur. Pragya’nın kaza yapmasından korkan Ahbi,  Pragya’nın fren yerine pedala pasmasıyla bir yere çarparlar. Çok korkan Ahbi, Pragya kendine gelir gelmez, uzak bir yerlere hatta diskoya gitmek istediğini söyler.

Pragya bu teklif karşısında heyecanlanır ve Ahbi’nin gözlerini bağlama teklifini kabul eder. Ahbi’nin eve götürdüğüü Pragya, gözlerini yol boyunca açmaz. Eve geldiklerini gözlerini açan Pragya şok olur. Kendisini disko yerine evde görünce, Ahbi’ye hesap sorar. Evi disko gibi dizayn ettiği yalanını uyduran Ahbi, Pragya ile dans etmeye başlar. İkilinin dans ettikleri müzik “Mai To Ayni Lut Gaya” isimli şarkıdır. Birlikte hem dans etmeye hem de alkol almaya başlayan çift, öpüşmeyle ilgili konuşurken, Pragya yavaş yavaş alkolün etkisinden kurtulmaya başlar. Bir anda kendini geri çeken Pragya, kimseyle öpüşmek istemediğini söyler.

Ah Kalbim 23. Bölüm Fragmanı

Daadi, Ahbi ile Pragya’yı birlikte uyurken görür

Reddedilen Ahbi, sinirlenmek yerine, Pragya ile öpüşecek kadar içmediğini söyleyerek gülmeye başlar. Etrafta buldukları yastıkları birbirine atmaya başlayan ikili teras katına gelirler. Oldukça karanlık olan terasta, Ahbi Pragya’ya gözlüklü diye hitap etmeye başlar. Pragya ile göz göze gelen Ahbi, romantik anlar yaşamaya başlar. Birlikte şarkı söylemeye başlarlar fakat şarkıyı bitiremeden uykuya dalarlar.

Daadi, ikiliyi birbirlerine sarılmış halde gördüğünde mutlu olur. Çift uyandığında Pragya bir anda sinirlenir. Ahbi bu durumun, alkol nedeniyle olduğunu düşünür ve kendisinin de alkol aldığını söyler. Pragya, onları görenlerin haklarında ne düşündüklerini merak eder ve iyice telaşlanır.

Yorum Yok - YORUM YAZIN

Cevapla