Adını Sen Koy Dizisi Konusu ve Oyuncuları

Adını Sen Koy Dizisi Konusu ve Oyuncuları

İlk olarak TRT1 ekranlarında yayınlanan daha sonra ise Star Tv’ye geçen dizi hafta içi her gün yayınlanmaktadır. Arkası yarın olarak yayınlanan dizinin seveni oldukça fazladır. Dizide zengin bir işadamı olan Ömer ve orta sınıf bir ailesinin kızı olan Zehra’nın hikayesi anlatılmaktadır. Birbirleri ile tesadüf eseri karşılaşan Ömer ve Zehra daha sonra hiç ayrılamayacak kadar bağlanacaklarından habersizlerdir. Zehra bir şirkette asistan olarak çalışmaktadır. Bir trafik kazası sonucu Ömer ile kötü bir karşılaşma yaşamışlardır. İkisi de bir yerlere yetişmeye çalışmaktadır. Sinirli olmaları bu yüzdendir. Ömer’in bu hayatta en sevdiği kişi kız kardeşi Ayşe’dir. Ayşe’nin hasta olduğunu ve kısa bir ömrünün kaldığını öğrendiği zaman hayatlarında her şey değişmeye başlayacaktır. Hayat Zehra ile Ömer’in yollarını birçok kez karşılaştırmıştır. Bu karşılaşmalar ise bir daha hiç ayrılmayacak olan ikiliyi kaderin bir araya getirmesidir.

Zehra- Hazal Subaşı: Bir şirkette asistan olarak tanışan Zehra Ömer ile yolları kesişince bambaşka bir insan olmuştur. Hayatı zorlaşan ve sorunlar yaşayan Zehra Ömer’e sıkı sıkıya bağlanacaktır.

Ömer- Erkan Meriç: Zengin ve yakışıklı bir işadamıdır. Otoriter ve akıllı hareketleri vardır. Zehra ile bağları oldukça kuvvetli olacaktır.

Ayşe- Yaprak Durmaz: Ömer’in kardeşidir. Eşini çok sever. Hastalığı nedeniyle bitkin durumdadır.

Alev- Ezgi Baran

Nihat- Aykut İğdeli: Ayşe’nin kocası. Karısına ihanet ediyor. Çapkın.

Sevim- Nur Saçbüker Otan

Salim- Ali Çoban

Demir- Umut Aksoy

Müzeyyen- Fatma Karanfil

Yasemin- Elif Sultan Taş

Leyla- Berna Üçkaleler

Ökkeş- Atilla Pekde

Bu yazımız aracılığıyla adını sen koy dizisi iletişim bilgileri, adını sen koy dizisi irtibat tel, adını sen koy dizisi mesaj gönder, adını sen koy dizisi telefon no, adını sen koy dizisi whatsapp numarası, adını sen koy dizisi telefon numarası gibi bilgileri detaylı olarak öğrenebilirsiniz.

Yorum Yok - YORUM YAZIN

Cevapla