Acun Medya İletişim Telefon Numarası

Acun Medya İletişim Telefon Numarası

Acun Medya 2005 yılında ACUN ILICALI tarafından kurulmuş bir prodüksiyon şirketidir. Acun Ilıcalı önderliğinde kurulmuş medya şirketinde yayınlanan programların çoğunu bizzat Acun Ilıcalı kendisi sunmaktadır. Acun Medya çoğunlukla yarışma programları düzenlemektedir. Survivor, O Ses Türkiye, Ütopya gibi birçok yarışma programını hayata geçirmiştir. Acun Ilıcalı kendi medya şirketinin yapımcılık yaptığı programları kendi adına olan televizyon kanalı TV8 ekranlarında yayınlamaktadır. Kendisi yapıp yine kendisi ekranlara sunan Acun Ilıcalı’nın televizyon işlerinde adeta kimseye ihtiyacı yoktur. Rakip tanımayan bir televizyon serüveni vardır. Yapmış olduğu tüm programlarda adını geniş kitlelere duyurmayı başarmıştır. Bu denli eşi benzeri bulunmayan işler içinde bulunduğundan olacaktır ki yüksek kalitesi yadsınamaz bir gerçektir. Yaptığı her programda adından sıkça söz ettirmiştir.

Yurtdışından ithal ettiği ve kendi formatını oluşturduğu programlarla kanalını süslemiş ve ilgiyi üzerine çektmiştir. Acun Medyanın yapmış olduğu programların kalitesi tartışılmaz bir gerçektir. Eşi benzeri bulunmayan türden işler yapılmaktadır. Survivor; Türkiye’ye yurtdışından getirdiği bir programdır. Henüz bu programa eş görülecek bir program bulunmamaktadır. Dünyanın en zor yarışması olarak görülen program en fazla Türkiye’de bu denli ilgi görmüştür. Acun Medya yapmış olduğu başarılı işler sonucunda sınırlarını Türkiye dışına çıkarmış ve Yunanistan’da da Survivor adlı programın yapımcılığını yapmıştır. Bu sene ilk kez Yunanistan ekranlarında yayınlanan program oldukça beğenilmiş ve ilgiyle karşılanmıştır.

Acun Medya İletişim Telefon Numarası
(0212) 324 88 56

Bu yazımız aracılığıyla acun medya iletişim bilgileri, acun medya irtibat tel, acun medya mesaj gönder, acun medya telefon no, acun medya whatsapp numarası, acun medya telefon numarası gibi bilgileri detaylı olarak öğrenebilirsiniz.

2 Yorum - YORUM YAZIN

Cevapla