Acun Ilıcalı Telefon Numarası ve Acun Ilıcalı İletişim Bilgileri

Acun Ilıcalı Telefon Numarası ve Acun Ilıcalı İletişim Bilgileri

Acun Ilıcalı pek bilinmeyen adıyla Ali Acun Ilıcalı 1969 yılında Edirne’de doğdu. Küçük yaşta hayata atıldığını söyleyen Acun Ilıcalı’nın babası Ergün Ilıcalı müteahhit ve annesi İlknur Ilıcalı kooperatifler il müdürüydü. Erken yaşta ilk evliliğini yapan Acun yine erken yaşta anne ve babasını bir trafik kazasında kaybetti. Ailesinin ölümünde sonra hayatla baş başa kalan Acun Ilıcalı evliliğini bitirdi. İlk evliliğinden Banu adında bir kız çocuğu oldu. Daha sonra Show Tv’de spiker olarak görev yapmaya başladı. İkinci evliliğini yaptığında Yasemin ve Leyla adında 2 kızı oldu. İkinci evliliği de aynı şekilde boşanmayla sonlandı. Show TV kanalında ünlenen Acun Ilıcalı’nın kendine ait bir kanalı ve yapım şirketi var. Birçok program yapan ve sunan Acun Ilıcalı evlerimize girmiş durumda. Şimdilerde Melisa adında bir kızı olduğu sevgilisi Şeyma Subaşı ile evlilik hazırlıkları içinde. Çift eylül ayında dünya evine girecek.

Acun Ilıcalı Telefon Numarası
Henüz yayınlanmamıştır, yayınlandığı anda paylaşılacaktır.

Acun Ilıcalı Mail Adresi
Henüz yayınlanmamıştır, yayınlandığı anda paylaşılacaktır.

Acun Ilıcalı Ev Adresi
Henüz yayınlanmamıştır, yayınlandığı anda paylaşılacaktır.

Yardımseverliğiyle bilinen Acun Ilıcalı şimdiye kadar birçok insana iş kapısı açmış ve yardımda bulunmuştur. Acun Ilıcalı’nın özel telefon numarası henüz elimizde bulunmamaktadır. Elimize ulaştığı ilk andan itibaren yine buradan paylaşılacaktır. Ancak aşağıdaki yorum bölümü aracılığı ile Acun Ilıcalı’ya mesajlarınızı gönderebilirsiniz.

Bu yazımız aracılığıyla acun ılıcalı iletişim bilgileri, acun ılıcalı irtibat tel, acun ılıcalı mesaj gönder, acun ılıcalı telefon no, acun ılıcalı whatsapp numarası, acun ılıcalı telefon numarası gibi bilgileri detaylı olarak öğrenebilirsiniz.

63 Yorum - YORUM YAZIN

Cevapla