8 Yaşındaki Raed Eşram Ölü Bulundu! Raed Eşram Nasıl Öldürüldü?

8 Yaşındaki Raed Eşram Ölü Bulundu! Raed Eşram Nasıl Öldürüldü?

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında bir kayıp vakası olarak yer verilen Raed Eşram olayında son dakika gelişmesi yaşandı. Henüz 8 yaşında olan Suriye vatandaşı Raed Eşram, kaybolmuştu. Çocuklarından hiçbir şekilde haber alamayan aile, Raed Eşram’ın bulunması için Müge Anlı’dan yardım talep etti. Müge Anlı ve uzman ekibinin yaptığı araştırmalar esnasında bulunan çok ilginç kamera kayıtlarında Esed isimli şahsın şüpheli hareketleri dikkat çekiyordu. 08.09.2017 cuma gecesi gelen bir son dakika haberine göre Raed Eşram’ın cansız bedeni bulundu, katil zanlısı olarak Esed suçunu itiraf etti.

Raed Eşram Nasıl Kayboldu?

Raed Eşram Suriye’deki iç savaş sonucu ülkesini terk etmek zorunda kalan ailelerden bir tanesinin 8 yaşındaki çocuğu. Savaştan ve ölümden kurtulmak için ülkemize sığınmıştı. Ailesi ile beraber İstanbul Ümraniye’de yaşıyordu. Mahalle halkı tarafından sevilen bir çocuktu. Neşeli, şen şakrak halleri ile eğlendiriyordu herkesi. Olayın olduğu gün oyun oynamak için dışarı çıkmıştı. Ailesi o günden beri Raed’den haber alamadı.

Müge Anlı ile Tatlı Sert Programında En Son Neler Yaşandı?

Müge Anlı 8 Eylül tarihli yayınında Raed Eşram’ın ailesine yer verdi. Kayıp vakası olarak bilinen olay hakkında araştırmalar yapıldı. Canlı yayında Müge Anlı’ya ait haber ekibi yaşadıkları yerin etrafındaki işyerlerinden kamera görüntülerini izledi. Görüntüler karşısında herkes şok oldu. Esed isimli Afgan uyruklu bir kişi Raed’i en son görenlerden birisiydi. Endişeli tavırları herkesin dikkatini çekti. El arabası ile bir şey taşıyordu ve Raed’in en son görüldüğü aralığa doğru ilerledi. Döndüğünde ise el arabası yoktu. Şüpheli tavırları ile dikkatleri üzerine çekti.

Raed Eşram Nasıl Öldürüldü?

Program bitiminde henüz cinayet olduğu bilinmeyen olay saatler ilerledikten sonra açıklığa kavuştu. Raed’in cansız bedenini bir çöp konteynerinde buldular. Cinayet olduğu kesin olan olayın katil zanlısı bilindiği gibi Esed. Haberi aileden ilk olarak kardeşler aldı. Anne ve babasına haberi vermekte güçlük çeken kardeşler ayakta zor duruyorlardı.

Minik Raed Eşram’ın Ailesi Çok Üzgün..

Akşam saatleri üzerinde ölüm haberi ailenin bir kısmına ulaştığında yas havası ortalığa bürünmüştü. Aileden ölümü öğrenen kişiler güçlükte sakinleştirildi. En son anne ve babaya haber verildi. Raed’in öldüğünü öğrenen anne fenalık geçirdi. Bu olaydan büyük bir üzüntü duyan baba ise ne yapacağını şaşırmış durumdaydı. Tüm aile büyük bir üzüntü içinde.

Müge Anlı Telefon Numarası ve Müge Anlı Whatsapp İhbar Hattı Numaraları‘na bu bağlantıya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Bu yazımız aracılığıyla müge anlı iletişim bilgileri, müge anlı irtibat tel, müge anlı mesaj gönder, müge anlı telefon no, müge anlı whatsapp numarası, müge anlı telefon numarası gibi bilgileri detaylı olarak öğrenebilirsiniz.

Cevapla