3 Kuşak 1 Cevap Başvuru Formu ve Whatsapp Başvuru Numarası

3 Kuşak 1 Cevap Başvuru Formu ve Whatsapp Başvuru Numarası

3 Kuşak 1 Cevap ATV ekranlarında yayınlanan bir aile yarışmasıdır. Yarışma programını İrfan Kangı sunmaktadır. İki farklı aileden yaşları birbirlerinden oldukça uzak 3 kişi yarışmaya katılabilmektedir. Yarışmacılara kendi zamanlarının dışında kalan veya eski zamana ait kelimelerden oluşan sorular yöneltilmektedir. Doğru cevap verilmesi halinde hanelerine puan eklenmektedir.

En küçük yarışmacı olan son kuşağın puanı diğer yarışmacılardan yüksektir. Bir nevi yarışmanın kaderini son kuşak belirlemektedir. Yanlış cevap veren aile karşı takımın puanları toplamasına izin vermiş olmaktadır. Yarışma sonunda en çok parayı kazanan takım galip olmaktadır. Ve para ödülünün galibi olmaktadır. Aile yarışması olması nedeniyle oldukça sevilen ve izlenen program kuşakları çatıştırmayı değil aksine kuşakları birleştirmeyi hedeflemektedir. Birçok yeni bilgiyi öğrenmemize öncülük etmektedir. Yarışma programı kuşaklar arasındaki kopuklukları ve ulaşılmaz farklılıkları birleştirmeyi hedeflemektedir.

3 Kuşak 1 Cevap adlı aile yarışmasına katılmak için aşağıda bulunan bağlantıya tıklamanız gerekmektedir. Bağlantı aracılığıyla yarışma programına başvuru yapabilirsiniz.

3 Kuşak 1 Cevap Başvuru Formu Doldur

3 Kuşak 1 Cevap Whatsapp Başvuru Numarası
Henüz yayınlanmamıştır ancak yayınlandığı anda paylaşılacaktır.

3 Kuşak 1 Cevap Telefon Numarası
Henüz yayınlanmamıştır ancak yayınlandığı anda paylaşılacaktır.

Bu yazımız aracılığıyla 3 kuşak 1 cevap iletişim bilgileri, 3 kuşak 1 cevap irtibat tel, 3 kuşak 1 cevap mesaj gönder, 3 kuşak 1 cevap telefon no, 3 kuşak 1 cevap whatsapp numarası, 3 kuşak 1 cevap telefon numarası gibi bilgileri detaylı olarak öğrenebilirsiniz.

Yorum Yok - YORUM YAZIN

Cevapla