19 Yarışması Başvuru Formu ve Whatsapp Başvuru Numarası

19 Yarışması Başvuru Formu ve Whatsapp Başvuru Numarası

19 adlı bilgi yarışması Kanal D ekranlarında yayınlanmaya başlamıştır. Salt bilgi sorularından oluşan programa yoğun ilgi gösterilmektedir. Programı ünlü oyuncu Barış Kılıç sunmaktadır. Her bölümünde kıyasıya mücadele devam etmektedir. Yarışmada sorulan soruların kalitesi oldukça yüksektir. İzleyenlerde genel kültür artışı sağlanmaktadır. Programa gösterilen ilgi oldukça yüksek olduğundan Kanal D bu işten şanslı çıkmıştır. Reytingleri kanalın yüzünü güldürmeye devam etmektedir.

Program yarışmaya katılan kişiler ve bir ana yarışmacı eşliğinde yapılmaktadır. Ana yarışmacının karşısına onu eleme hedefi güden bir yarışmacı daha getirilmektedir. Ana yarışmacıdan daha fazla soruya doğru cevap verdiği takdirde önceki ana yarışmacı elenir ve yerine kazanan kişi gelir. Ödül ağacını büyütmeye devam eder. Geçtiğimiz günlerde programda bir ilk yaşanmıştır. Türk televizyon tarihinde ilk kez bir yarışmacı 1 milyon TL büyük ödülü kazanmıştır. Tüm rakiplerini haftalardır yenen Çağlar Patır 1 milyon TL ödülün sahibi olmuştur.

19 adlı bilgi yarışmasına katılmak için aşağıda bulunan bağlantıya tıklamanız gerekmektedir. Yeni rekorlar kırmak istiyorsanız programa başvuru yapmanız gerekmektedir.

19 Yarışması Başvuru Formu Doldur

19 Yarışması Whatsapp Başvuru Hattı Telefon Numarası
Maalesef böyle bir numara yayınlanmamıştır ancak yayınlandığı anda paylaşılacaktır.

19 Yarışması Telefon Numarası
Maalesef böyle bir numara yayınlanmamıştır ancak yayınlandığı anda paylaşılacaktır.

Bu yazımız aracılığıyla 19 yarışması iletişim bilgileri, 19 yarışması irtibat tel, 19 yarışması mesaj gönder, 19 yarışması telefon no, 19 yarışması whatsapp numarası, 19 yarışması telefon numarası gibi bilgileri detaylı olarak öğrenebilirsiniz.

Yorum Yok - YORUM YAZIN

Cevapla