10 Numara 5 Yıldız Başvuru Formu ve Whatsapp Başvuru Numarası

10 Numara 5 Yıldız Başvuru Formu ve Whatsapp Başvuru Numarası

10 Numara 5 Yıldız programı FOX TV ekranlarında yayınlanmaktadır. Programı sempatik oyuncu İlker Ayrık sunmaktadır. Pazar günleri saat 20.00 da ekranlara gelmektedir. İlker Ayrık’a 4 minik çocuk ve bir animatör eşlik etmektedir. Animatör sevimli bir kunduz şeklindedir. Yarışmaya katılan küçük çocuklar kaydıraktan aşağıya kayarak kendileri hakkında bilgileri İlker Ayrıkla paylaşmaktadır. Daha sonra izleyici ile paylaşmak istediği hünerlerini sergilemektedir.

Gösterisi bittikten sonra İlker Ayrık 1’den 10’a kadar bir puan vermektedir. Daha sonra 5 jüri üyesinden yıldız istenmektedir. 5 yıldızı alan çocuk yarışmacı İlker Ayrıktan da 10 puan alırsa 10 numara 5 yıldızla yarışmayı sonlandırmaktadır. Daha sonra çocuğun yarışmaya katılan anne ve babasından birer ödül seçilmesi istenmektedir. Yüksek bir yere yerleştirilen anne ve babadan çocuğu seçtikleri ödüle ikna etmeleri istenir. Çocuk hangi ödülü seçerse diğer kişi açılan boşluktan aşağı düşmektedir. Yarışmanın seyri bu şekilde devam etmektedir.

10 Numara 5 Yıldız adlı programa başvurmak için aşağıdaki bağlantıya tıklamanız gerekmektedir. Bağlantı aracılığıyla yarışma programına başvuru yapabilirsiniz.

10 Numara 5 Yıldız Başvuru Formu Doldur

10 Numara Beş Yıldız Whatsapp Başvuru Hattı Numarası
Henüz yayınlanmamıştır ancak yayınlandığı anda paylaşılacaktır.

10 Numara Beş Yıldız Telefon Başvuru Numarası
Henüz yayınlanmamıştır ancak yayınlandığı anda paylaşılacaktır.

10 Numara Beş Yıldız İletişim Telefon Numarası
Henüz yayınlanmamıştır ancak yayınlandığı anda paylaşılacaktır.

Bu yazımız aracılığıyla 10 numara 5 yıldız iletişim bilgileri, 10 numara 5 yıldız irtibat tel, 10 numara 5 yıldız mesaj gönder, 10 numara 5 yıldız telefon no, 10 numara 5 yıldız whatsapp numarası, 10 numara 5 yıldız telefon numarası gibi bilgileri detaylı olarak öğrenebilirsiniz.

Yorum Yok - YORUM YAZIN

Cevapla