1 Kadın 1 Erkek Dizisi 17. Bölüm İzle

1 Kadın 1 Erkek Dizisi 17. Bölüm İzle

1 Kadın 1 Erkek dizisi 17. bölüm, Ozan’ın maç seyretmek için 4 arkadaşını çağırması ve Zeynep’in de annesine gitmek için hazırlanmasıyla başlıyor. Zeynep Ozan’a rahat durmalarını, evi kirletmemelerini ve adam gibi eğlenmelerini öğütler. Ozan ise Zeynep’e içinin rahat olmasını, sadece maç izleyip sohbet edeceklerini söyler. Zeynep annesine gitmek için evden çıkarken kapı çalınır ve Ozan’ın arkadaşları gelir. Erkekler tam koyu bir sohbete dalmışken Zeynep geri döner. Annesinin ağda yaptırmaya gittiğini bu yüzden ona gidemeyeceğini söyler. Bunun üzerine Ozan, Zeynep’e evde kalmayı teklif eder.

1 Kadın 1 Erkek Dizisi 17. Bölüm İzle

1 Kadın 1 Erkek Dizisi 17. Bölüm İzle

Zeynep’in Ozan’ın arkadaşlarının arasına katılmasıyla erkek muhabbeti biraz yön değiştirir. Aralarında Zeynep olduğu için biraz daha sakin konuşan erkekler, klasik konuşmaları yerine işten güçten bahsederler ve haliyle canları biraz sıkılır. Zeynep, Ozan’ın söylediği pizzayı mantarsız olduğu için geri gönderince ortam biraz gerilir. Aç kalan erkekler maça konsantre olur. Maç bittiğinde pizzalar ancak gelir. Yemeklerini yerken sohbet eden erkeklerden biri Zeynep’e kadınların başbaşa kaldıklarında ne tür konulardan konuştuklarını sorar. Ozan araya atlar ve erkeklerin hiç birbirlerinin arkasından konuşmadıklarını, birbirlerinin kuyusunu kazmadıklarını ve dürüst olduklarını söyler. Kadınlarınsa yüzlerine gülüp arkalarından birbirlerini çekiştirdiklerini ve her şeye takıldıklarını söyler. Zeynep durur ve dinler konuşmaları. Ardından Ozan’ın arkadaşları hakkındaki fikirlerini tek tek söyler. Bir tanesinin son model arabası olduğu halde hiçbir zaman pizzaların parası vermediğini, diğerinin aralarında konuştukları her şeyi karısına anlattığını, bir diğerinin ise tüm toplantı günlerine karar verdiğini anlatır. Bu laflar üzerine birbirine giren erkekleri izlemek Zeynep için oldukça keyiflidir. Oturduğu yerde kahkahalarla gülmeye başlar.

Bir sonraki sahnede Zeynep arkadaşlarına özenerek spor salonuna yazılmak ister. Bunun için öncelikle Ozan’ı ikna etmesi gerekmektedir. Ozan’ı kanepede oturmuş kola ve cips yerken görünce fırsatı kaçırmaz ve Ozan’a sitem eder. Zararlı yiyecekler yiyerek ve sürekli oturarak her tarafının yağlandığını ve spor yapması gerektiğini söyler. Kendine hiç bakmadığını, ilerde çok kötü bir vücudunun olacağını anlatır. Ozan kendine bakar, göbeğini ve belini inceler. Her tarafının yağlanmaya başladığını görünce spor salonuna yazılmaya ikna olur.

Cevapla