1 Kadın 1 Erkek Dizisi 16. Bölüm İzle

1 Kadın 1 Erkek Dizisi 16. Bölüm İzle

Sevilen komedi dizilerinden biri olan 1 Kadın 1 Erkek dizisi 16. bölüm, Zeynep’e gelen bir çiçekle başlıyor. Zeynep ilk önce çiçeği Ozan’ın gönderdiğini sanır fakat Ozan çiçeği kendisinin almadığını ve çiçeği gönderenin kim olduğunu çok merak ettiğini söyler. Zeynep düşünmeye başlar, süpermarkette karşılaştığı bir adamdan şüphelenir. Sonra Ozan, çiçeğin kendi kredi kartı ile alındığını fark eder ve iş çözülür. İşin aslı, Zeynep Ozan kıskansın diye Ozan’ın kredi kartını kullanarak kendisine çiçek göndermiştir.

1 Kadın 1 Erkek dizisi 16. bölüm

1 Kadın 1 Erkek Dizisi 16. Bölüm İzle

Zeynep, ilişkilerinin canlanmasını ister. İlişkilerinde heyecan ve hareketlilik için aklına olmadık fikirler gelir. Bunlardan biri Ozan’ın pizzacı kılığına girmesi ve Zeynep’in onu eve almasıdır. Ozan plana uyarak pizzacıya gider, Zeynep de evde hazırlık yapar. Kapı çalınır, kafasında kask olan bir pizzacı gelir. Zeynep bu adamı Ozan sanır ve adamı içeri alır. Fakat tam o anda kapı bir daha çalınır ve Zeynep kapıyı açtığı anda şok olur. Çünkü kapıdaki Ozan’dır. Zeynep eve aldığı pizzacıyı hemen kovar ve yaptığı plan yüzünden çok pişman olur.

Zeynep’in istekleri bitmez. İlişkilerine heyecan katmak için bu sefer de Ozan’ın eski günlerdeki gibi kendisine çıkma teklif etmesini ister. Ozan buna şaşırır fakat Zeynep’i kırmaz ve ona çıkma teklifi eder. Zeynep olaya kendini kaptırır ve teklifi reddeder. Ozan reddedildiği için çok şaşırınca Zeynep bu sefer de Ozan’dan ayrılmak istediğini söyler. Bu şakaya da sinirlenen Ozan, durumdan iyice rahatsız olur.

Ozan Zeynep’in ilişkilerine heyecan katma isteğini düşünmeye başlar ve ona eski günlerdeki gibi şiir yazmaya kalkar. Masaya oturur, kalemi ve kağıdı eline alır fakat aklına hiçbir şey gelmez. O kadar saçma satırlar yazar ki en sonunda bundan vazgeçer.

Başka bir sahnede Ozan sihirbazlık seti alır ve içindeki oyunları Zeynep’e göstermek ister. Ozan kutudan çıkan şeylerle numara yaparken Zeynep de müzik çalar. Fakat Ozan bir türlü numarasını yapamaz. İki halkayı birbirine geçiremeyen Ozan’ın morali bozulur. Biraz daha uğraşıp olayı çözmeye çalışır. Birkaç deneme sonra kutudan çıkan şeylerle gerçekten sihirbazlık yapmaya başlar.

Cevapla