1 Kadın 1 Erkek 25. Bölüm İzle

1 Kadın 1 Erkek 25. Bölüm İzle

1 Kadın 1 Erkek 25. bölüm sosyetik bir davete katılan Ozan ve Zeynep’in eğlenceli sohbeti ile başlıyor. Arkadaşlarının hastalanması üzerine bu davete katılmayı kabul eden çift, oldukça heyecanlıdır. Kapıdan girdikleri anda herkesi incelemeye alan Ozan, zengin olmanın zorluklarından bahseder. Çevrelerindeki herkesin kel olduğunu ve çok çalıştıklarını söyler.

1 Kadın 1 Erkek 25. Bölüm İzle

İlerleyen saatlerde Ozan, partide gördüğü kişilerin kim olduğunu Zeynep’e sormaya başlar. Katılanların hepsi de yüksek sosyeteden kişilerdir. Ozan bir ara lise arkadaşını partide görür ve koyu bir muhabbete dalar. Bu arada Zeynep gelir ve Ozan’ın arkadaşını bir yerden tanıdığını söyler. Ozan, arkadaşının yüksek sosyeteden biri olduğunu söyler, Zeynep de buna inanır. Fakat işin aslı bambaşkadır. Ozan’ın arkadaşı partideki garsonlardan bir tanesidir. Muhabbet esnasında Ozan, arkadaşına ayda ne kadar kazandığını sorar ve sorduğuna pişman olur. Etiler’deki büfesini kapatıp partilerde garsonluk yapmaya başlayan arkadaşı ayda 15 bin lira kazandığını söyleyince Ozan fena bozulur.

1 Kadın 1 Erkek 25. Bölüm İzle

Çıkmaya yakın paltolarını arayan Zeynep, Ozan’ın minik planıyla şaşırır. Vestiyere bahşiş vermemek için paltolarını bir yere saklayan Ozan, valeye para vermemek için ise arabasını 200 metre ileriye park etmiştir. Ozan’ın bu kadar ince düşünmesi Zeynep’i çıldırtır. Kaç saattir topuklu ayakkabılarla durduğunu, 200 metre yürüyecek kadar hali olmadığını anlatır ama nafiledir. Bu halleriyle hiç de sosyetik olmadıklarını ve sınıfta kaldıklarını söyler.

Başka bir sahnede, Zeynep bir türlü sosyal medyadan kopamamaktadır. Twitter’da yazılanlara takan Zeynep, Pazartesi sendromu yaşayanlara sinir olur. Sürekli sosyal medyada takılıp meşgul görünenlere karşı antipati duyduğunu söyler. Bir yandan sarma sararken bir yandan da Twitter’a bakan Zeynep, artık çalışmak istediğini söyler. Evde durmaktan sıkıldığını ve artık bir işe girmek istediğini söyleyen Zeynep, karizmatik bir iş düşünür. Painter ve designer gibi havalı meslek gruplarını kafayı takan genç kadın iş bulma konusunda oldukça ciddidir.

Gazeteleri ve interneti karıştıran Zeynep, kendisine uygun ilanları işaretlemeye başlar. Her bulduğu ilana bir kulp bulan Zeynep, çalışmaktan ziyade hava atma derdindedir. Yöneticilerin çok çalışmadan para kazandıklarını ve kendisinin de tam böyle bir işe layık olduğunu söyler.

Cevapla