1 Kadın 1 Erkek 24. Bölüm İzle

1 Kadın 1 Erkek 24. Bölüm İzle

1 Kadın 1 Erkek 24. bölüm, Ozan ve Zeynep’in balığa çıkmasıyla başlıyor. Ozan, kendinden emin bir şekilde konuşur ve kovasını mutlaka dolduracağını söyler. Hatta o kadar övünür ki, “Bu sularda yüzen balıklardan bir tanesi Allah’ın diğer ise benimdir” demeye başlar. Fakat beklenmedik bir şey olur ve Zeynep’in oltasına 5 – 6 balık birden gelir. Sevinçten havalara zıplayan Zeynep, hemen tuttuğu balıkların fotoğrafını çeker ve arkadaşlarına göstermek ister.

1 Kadın 1 Erkek 24. Bölüm İzle

1 Kadın 1 Erkek 24. Bölüm

Ozan, Zeynep’in başarısını kıskanır. Yıllardır balık tutmasına rağmen, Zeynep’in ondan çok balık tutması onu deli eder ve aklına bir hinlik gelir. Zeynep, tuttuğu balıkların fotoğrafını çekmekle meşgulken, Ozan gider karşılarındaki adamın tuttuğu balıkları satın alır ve kovasına atar. Bunu fark eden Zeynep çok güler ve Ozan’la alay etmeye başlar.

Zeynep tuttuğu balıklara isim koyar. Birine Hikmet, birine ise Kısmet der. Hikmet’e övgüler yağdırmaya başlar, ne kadar karizmatik, ne kadar tatlı ve ne kadar şeker biri olduğunu söyler. Oa sırada başka bir tarafa bakmakta olan Ozan, Zeynep’in bu lafları kendisine söylediğini sanır ve havalara girer. Fakat Zeynep’in kendisiyle değil de balıklarla konuştuğunu anlayınca çok bozulur ve trip atar.

Saatler sonra Zeynep sıkılmaya ve üşümeye başlar. Bu durumu gören Ozan, toparlanmayı teklif eder. Zeynep yanındaki kovayı, balıklarla beraber denize boşaltır. Ozan bunu görünce deliye döner, akşama mangal yapacaklarını ve balıkları yiyeceklerini söyler. Fakat Zeynep çok daha yanlış bir şey yapmıştır. Kendi kovalarını değil yanlarında balık tutan adamın kovasını denize boşaltmıştır. Adam ikiliye sert bir şekilde çıkışır. Ozan ve Zeynep ise hızla ortamdan uzaklaşırlar.

Akşam eve gittiklerinde ellerinde sadece 2 balıkları vardır. Ortaya kocaman bir salata yaparlar ve Ozan’ın tuttuğu 2 balığı pişirirler. Ortada sadece salata olduğu için onunla yetinmek zorunda kalırlar. Zeynep içten içe, balıkları denize attığı pişmandır. Balığın üstüne tatlı yemek isterler, fakat evde hiç tatlı yoktur. Dışarıdan künefe söylemeye karar verirler. Künefenin yanında lahmacun da sipariş ederler. Karınları hala aç olduğu için bir de kebap söylerler ve durumu ikisi de kabullenir.

Cevapla