1 Kadın 1 Erkek 23. Bölüm İzle

1 Kadın 1 Erkek 23. Bölüm İzle

1 Kadın 1 Erkek 23. bölüm, Ozan ve Zeynep’in arkadaşlarıyla birlikte tatlı bir sohbete dalmasıyla başlıyor. Ozan küçüklük anılarını anlatmaya başlar ve herkesi kahkahalara boğar. Ozan küçükken dükkanlar kapanınca mankenlerin de evlerine gittiğini sandığını bu yüzden mankenlerden çok korktuğunu söyler. Zeynep ise kredi kartıyla sınırsız alışveriş yapıldığını sandığını anlatır. Ozan araya girer ve “sen hala öyle zannediyorsun” diyince ipler kopar.

1 Kadın 1 Erkek 23. Bölüm İzle

Ozan’ın alaylarına çok sinirlenen Zeynep’in başı ağrımaya başlar. Bir anda ilaç almak için ayağa kalkar ve mutfağa gider. Eda ve Burak gidince ise kendini odaya kapatır ve Ozan’a trip atmaya başlar. Ozan tatlı dile ile Zeynep’in gönlünü almayı başarır. Ozan eğer arkadaşları kalmaya devam etseydi, tüm çocukluk sırlarını anlatacağını bu yüzden asıl rezil olanın kendisi olacağını söyler. Zeynep’in trip atarak kendisini kurtardığını söyler, Zeynep bu laf üzerine gülme krizine girer. Ozan boş durmaz ve tüm küçüklük anılarını Zeynep’e anlatmaya başlar. İkilinin arasındaki buzlar erir.

1 Kadın 1 Erkek 23. Bölüm İzle

1 Kadın 1 Erkek dizisi 23. bölümde, Zeynep ilerde çocukları olunca hangisine benzeyeceğini sorar. Ozan gibi televizyon bağımlısı bir çocuk istemediğini söyleyen Zeynep, erkek çocukların babayı rol aldığını, bu yüzden Ozan’ın kendine dikkat etmesini söyler. Kendisinin ise annesine benzediğini, kızları olursa kızının da kendi huylarını alacağını düşünür. Annesi gibi dominant bir karakter olduğunu, kızı olursa onun da baskın bir karakteri olduğunda onunla uğraşmanın çok zor olacağını söyler.

Başka bir sahnede Ozan işten gelir ve Zeynep onu kapıda karşılar. Bu duruma çok şaşıran Ozan, sitem eder. Ozan’ın aşağıda biriyle sohbet ettiğini gören Zeynep, meraktan çatlar ve ne konuştuklarını sorar. Ozan, bunun bir sır olduğunu ve anlatamayacağını söylese de Zeynep’in ısrarlarından kurtulamaz.

Akşam yemeğinde dahi Ozan ile arkadaşının ne konuştuğunu merak eden Zeynep, Ozan’ı rahat bırakmaz. Sürekli ne konuştuklarını ve anlatmasını ister. Ozan ise erkek erkeğe konuştuklarını ve sohbetlerinin Zeynep’i ilgilendirmediğini söyler. Zeynep ileri gider ve trip atmayı dener. Ozan yine pes etmez ve hiçbir şekilde konuştukları hakkında bilgi vermez.

Cevapla