1 Kadın 1 Erkek 22. Bölüm İzle

1 Kadın 1 Erkek 22. Bölüm İzle

1 Kadın 1 Erkek 22. bölüm, Zeynep’in dışarıda yemek yemek istemesi, Ozan’ın ise Fenerbahçe maçını izlemeden duramayacağını söylemesi üzerine kavga etmeleriyle başlıyor. Ozan, Fenerbahçe’nin kendisi için bir çocukluk aşkı olduğunu ve bırakmasının mümkün olmadığını söyler. Zeynep ise bu duruma çok öfkelenir.

1 Kadın 1 Erkek 22. Bölüm İzle

Ozan kitap okurken Zeynep yastığının altındaki bademi arar, fakat bir türlü bulamaz. Ozan bademi yediğini söyleyince Zeynep çıldırır. Ozan, bademi yemek dışında ne amaçla oraya koyduğunu sorar. Zeynep’ten gelen cevap oldukça şaşırtıcıdır. Hırsız bademi olarak adlandırdığı badem sayesinde evlerine hırsız girmeyeceğini söyleyen Zeynep, Ozan’ın alaylarına maruz kalır. Zeynep, sabah kalktıklarında hırsız girmemesi için dua ederek uyur. Ozan’sa alaylarına devam eder.

1 Kadın 1 Erkek 22. Bölüm İzle

İkili sabah kalkarlar ve gördükleri karşısında şok olurlar. Ozan elini telefonuna atar fakat bulamaz. Ani bir hamleyle yataktan kalkar ve pantolonunu bulur. Ceplerine bakar ve cüzdanının olmadığını fark eder. Tavşan uykusuna yattığını ve her sesi duyabileceğini iddia eden Zeynep, bu olayın Ozan bademleri yediği için olduğunu söyler. Hırsız tüm evi dağıtmış, adeta evin altını üstüne getirmiştir. İkilinin ruhu duymamıştır. Hemen polise haber verirler. Polis gelir, fakat bir türlü içeri giremez. Çünkü Zeynep ve Ozan görevlinin kimliğini ve rozetini isterler. Görevli kendisinin polis olduğuna ikiliyi inandırdıktan sonra içeri girer ve evi incelemeye başlar.

Zeynep polis memurunu hiç rahat bırakmaz. İzlediği polisiye dizilerin etkisinde kalan genç kadın, polise sürekli sorular sorar ve onun işine mani olur. Örneğin hırsızın tüm evi soyduktan sonra portakal yemesine anlamlar yüklemeye başlar. Fakat polis memurunun cevabı oldukça komiktir. Portakal seven bir hırsızla karşı karşıya olduklarını söyleyince Zeynep çok bozulur. Görevli bunalır fakat tüm sorulara yine de cevap verir.

1 Kadın 1 Erkek dizisi 22. bölümde hırsızlık olayından sonra önlem almak isteyen çift evlerine bir güvenlik sistemi kurmaya çalışır. Fakat Ozan bunun gereksiz bir masraf olduğu konusunda ısrarcıdır. Bunun yerine bir köpek alabileceklerini söyler. Zeynep ise hırsız olayı nedeniyle çok endişelidir ve en azından bir alarm sistemi kurmak istemektedir.

Cevapla