1 Kadın 1 Erkek 21. Bölüm İzle

1 Kadın 1 Erkek 21. Bölüm İzle

1 Kadın 1 Erkek dizisi 21. bölüm, Zeynep’in, en yakın arkadaşları Leyla ile Hasan’ın evliliklerini bitirme kararlarına üzülmesiyle başlıyor. Ozan, arkadaşları için yapabilecekleri bir şeyleri olmadığını, ilişkilerine karışmanın doğru olmayacağını Zeynep’e anlatmaya çalışır. Fakat Zeynep ısrarcıdır, mutlaka olaya müdahale etmek ve arkadaşlarını barıştırmak ister.

1 Kadın 1 Erkek 21. Bölüm İzle

1 Kadın 1 Erkek 21. Bölüm İzle

Zeynep isteğini yerine getirmek için Leyla ve Hasan’ı evlerine davet eder. Amacı ikiliyle konuşup onların arasını düzeltmektir. Leyla ve Hasan gelir, fakat o kadar iyi anlaşırlar ki bir an Ozan ile Zeynep, çiftin boşanma aşamasında olduklarına inanmak istemez. Bir ara Leyla sesini Hasan’a karşı çok yükseltince taşlar yerine oturur. Zeynep Leyla ile, Ozan ise Hasan ile oturur ve tek tek konuşurlar. Leyla’nın derdi başka, Hasan’ın derdi bambaşkadır. Leyla, Hasan’ın kendini hiç dinlemediğini, onu anlamadığını, onun isteklerine önem vermediğinden yakınır. Hasan ise Leyla’nın çok bakımsız olduğunu, karı kocadan ziyade kanka gibi olduklarını söyler. Leyla’nın evde eşofman dışında bir şey giymediğini, saçına başına bakmadığından yakınır.

Zeynep, çifte bir oyun oynamayı önerir. Bu oyunu aile psikologlarından öğrenmiştir. Bir konuşma yastığı alırlar ve yastığı tutanın konuşacağını, yastığı tutmayanın ise konuşmayacağını söyler. Yastığı tutan kişi içinde ne varsa anlatmalıdır, tüm duygularını ve düşüncelerini açıklamalıdır. Böylece ilişkilerinde içlerinde tuttukları hiçbir şey kalmayacak, ilerde patlama olasılığı olan hiçbir olay büyümeyecektir. Fakat atladıkları bir şey vardır. O da yastık oyununu oynarken kendilerinin kavga etmeye başlamasıdır. Bir anda birbirlerine giren Ozan ve Zeynep, arkadaşlarına ne kadar kötü örnek olduklarını unuturlar. Leyla bir an yastığı kapar ve olayın kontrolünü eline alır. Zeynep ve Ozan, arkadaşlarına hiçbir şekilde yardımcı olamazlar ve onları uğurlarlar.

1 Kadın 1 Erkek dizisi 21. bölümde başka bir sahnede Zeynep kötü bir rüya görür. Rüyasında Ozan’dan boşandığını, Leyla ile Hasan’ın ise şahit olduğunu görür. Ozan işi dalgaya alır ve asla boşanamayacaklarını, çünkü boşanmak için evli olmaları gerektiğini söyler. Evli olmadıklarına göre en fazla ayrılacaklarını söyler. Zeynep bu mantık hatasını anlayınca çok güler ve tüm keyfi yerine gelir.

Cevapla