1 Kadın 1 Erkek 19. Bölüm İzle

1 Kadın 1 Erkek 19. Bölüm İzle

Demet Evgar ve Emre Karayel’in başrollerini paylaştığı 1 Kadın 1 Erkek 19. bölüm, Zeynep’in sosyal medyada paylaştığı iletiler hakkında Ozan’a sitem etmesiyle başlıyor. Zeynep’in iletilerini beğenmeyen Ozan’a sitem eden Zeynep, arkadaşlarını örnek verir.

1 Kadın 1 Erkek 19. Bölüm İzle

Zeynep sosyal medyaya kafayı takmıştır. Ozan’ın sosyal medya hesaplarındaki mesajlaşmaları inceleyen Zeynep, Ozan’ın 2011 yılında Fenerbahçe maçı ile ilgili yazıştığı bir kadınla ilgili mesajlarını görünce deliye döner. Açıklama isteyen Zeynep, tarihin farkında değildir. Ozan durumu açıklayınca işler tatlıya bağlanır.

1 Kadın 1 Erkek 19. Bölüm İzle

Başka bir sahnede Zeynep çamaşır yıkamaya kalkar. Ozan’ın kirli oluşuna sitem eder, çünkü Ozan 4 gün üstüste aynı kıyafeti giyer. Ayrıca çorapları kalıp haline gelene kadar onları çıkarmaz. Gündüz giydiği kıyafetlerle yatağa girer. Tüm bunlar birleşince Zeynep sinirlenir. Ozan’ın totem diyerek atmadığı kirli Fenerbahçe atkıları ve çoraplarını dolabın arkasında görünce iyice delirir.

1 Kadın 1 Erkek 19. Bölüm

Ozan ve Zeynep oturmuş film izlemektedirler. Ozan’ın telefonuna sürekli mesaj gelir. İşkillenen Zeynep, mesajların kimden geldiğini sorar. Ozan da arkadaşlarının yazdığını ve erkek erkeğe muhabbet etmek istediklerini söyler. Zeynep, Ozan’a gitmesini söyler. Ozan da arkadaşlarıyla Playstation oynamaya arkadaşlarının yanına gider. Zeynep rahat edemez ve arka arkaya Ozan’ı aramaya başlar. Ozan gerilir ama eve gitmez. Zeynep tekrar arar ve Ozan’a ne yaptığını sorar. Ozan ise erkek erkeğe araba muhabbeti yaptıklarını söyler.

Ozan içkiyi fazla kaçırır. Zeynep’in bir sonraki arayışında Ozan Zeynep’e çok fazla aradığı için kızar. Altta kalmayan Zeynep, Ozan’ın ağzının payını verir. Ozan fazla ileri gittiğini anlasa da artık çok geçtir. Zeynep telefonu Ozan’ın suratına kapatır ve istediği zaman gelebileceğini söyler. Ozan bir hışımla taksi çağırır ve evin yolunu tutar. Bu arada arkadaşlarına kendisin durdurmadıkları için sitem etmekten de geri kalmaz. Eve sessizce girer ve parmak uçlarına basa basa ilerler. Zeynep’in salondaki kanepede uyuyakaldığını görünce daha sessiz olmaya çalışır fakat Zeynep’e yakalanır. Zeynep, Ozan’ın beklediğinin aksine oldukça sakindir. Ozan evde kavga edeceklerini, dahası Zeynep’in en az bir hafta trip yapacağını düşünürken Zeynep onu yanına çağırır ve kucağında uyumak istediğini söyler.

Cevapla