1 Alp 3 Çocuk Başvuru Formu ve Whatsapp Başvuru Numarası

1 Alp 3 Çocuk Başvuru Formu ve Whatsapp Başvuru Numarası

1 Alp 3 Çocuk adlı program TV8 ekranlarında yayınlanmaktadır. Programı Alp Kırşan sunmaktadır. Programa başvuru yapan 3 ailenin 3-6 yaş arası çocukları programa davet edilmektedir. Alp Kırşan’ın yanına gelen çocuklar eğlenceli ve bilgi dolu anlar yaşamaktadır. Alp Kırşan eğlenceli ve her yaşa uygun davranışlarıyla çocukları eğlendirmektedir. Çocuklara birtakım sorular sormaktadır. Programa katılan çocuklar zekalarıyla da ön plana çıkmaktadır.

Alp Kırşan’ın sorduğu sorulara çocukların verdiği cevaplar ekranları başındakileri hayrete düşürecek derecede olabilmektedir. Alp Kırşan ekranda çocuklara bazı resimler göstermekte ve bunları ne olduğunu onlara sormaktadır. Her zaman doğru cevabı veremeyen çocuklar eğlenceli cevaplarla insanları eğlendirmektedir. Bu eğlenceli programı birçok insan ilgiyle takip etmektedir.

3-6 yaş arasında olan bir çocuğunuz varsa ve sizde bu programa çıkmak istiyorsanız yapmanız gereken başvuru formunu doldurmak. 1 Alp 3 Çocuk adlı programa başvuru yapmak için aşağıda bulunan bağlantıya tıklamanız gerekmektedir.

1 Alp 3 Çocuk Başvuru Formu Doldur

1 Alp 3 Çocuk Programa Katılma Başvuru Numarası
Henüz yayınlanmamıştır ancak yayınlandığı anda paylaşılacaktır.

1 Alp 3 Çocuk Whatsapp Başvuru Hattı Numarası
Henüz yayınlanmamıştır ancak yayınlandığı anda paylaşılacaktır.

Bu yazımız aracılığıyla 1 alp 3 çocuk iletişim bilgileri, 1 alp 3 çocuk irtibat tel, 1 alp 3 çocuk mesaj gönder, 1 alp 3 çocuk telefon no, 1 alp 3 çocuk whatsapp numarası, 1 alp 3 çocuk telefon numarası gibi bilgileri detaylı olarak öğrenebilirsiniz.

Cevapla